Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jak prezes amerykańskiego banku zawstydził próżną 25-latkę trafną ciętą ripostą

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

– Postaram się być szczera na tyle, na ile mogę. Mam 25 lat, jestem piękna, mam styl i dobry smak. Chcę poślubić faceta, który w tym roku zarobił przynajmniej 500 tysięcy dolarów – w ten oto sposób pewna młoda kobieta reklamowała się na jednym z amerykańskich portali randkowych. Nie powinno to nikogo aż tak bulwersować w dobie dziewczyn sprzedających swoją cnotę za parę spodni. Kobiety od wieków używały swojego fizycznego piękna, by omamić mężczyzn i zapewnić sobie komfortowy byt bez większego wysiłku. Nigdy nie jest to dobry układ, bo miłości nie można kupić za pieniądze, a związki z rozsądku często kończyły się równie szybko, jak się zaczęły. No czasami trzeba było dłużej czekać, bo sędziemu popsuł się samochód i trzeba było przekładać rozprawę rozwodową.

Ten przypadek jest jednak szczególnie ciekawy, gdyż „piękna” nacięła się na człowieka, który wręcz z chirurgiczną precyzją obnażył jej płytki charakter. Posłuchajcie tej historii, jak amerykański biznesman ośmieszył próżną kobietę szukającą bogatego męża.

Postaram się być szczera na tyle, na ile mogę. Mam 25 lat, jestem piękna, mam styl i dobry smak. Chcę poślubić faceta, który w tym roku zarobił przynajmniej 500 tysięcy dolarów. Można by powiedzieć, że jestem chciwa, ale wynagrodzenie równe nawet milion dolarów to w Nowym Jorku klasa średnia. Więc moje wymagania nie są wysokie. Czy jest ktoś na tym forum, kogo roczny dochód przekracza 500.000 dolarów? Czy wszyscy bogacze mają żony? Chciałbym wiedzieć: co należy zrobić, aby bogaty człowiek chciał się z tobą ożenić? Dotychczas mój najbogatszy chłopak zarabiał 250.000 dolarów rocznie i wydaje mi się, że to moja górna granica. Ale jeżeli chce się mieszkać w ekskluzywnych dzielnicach na zachód od New York City Garden, to roczny dochód 250.000 tys. dolarów nie wystarczy. Dlatego chciałabym zadać kilka pytań:

1) Gdzie kawalerowie są najczęściej widywani? (Proszę podać nazwy i adresy barów, restauracji, sal gimnastycznych)
2) Na jakiej grupie wiekowej należy się skoncentrować?
3) Dlaczego żony bogatych ludzi są średnio atrakcyjne? Widziałam nieładne kobiety, które nie są nawet interesujące, ale są w związku małżeńskim z bogatym mężczyzną.
4) Czym charakteryzuje się człowiek, który chce się żenić, albo czy jego dziewczyna może po prostu o tym zadecydować? (Moim celem jest wyjść za mąż).

Ogłoszenie to na szczęście nie zginęło w gąszczy jemu podobnych, gdyż zauważył je dyrektor amerykańskiego banku J.P. Morgan:

Szanowna Pani Piękna,

Czytałem Twój post z wielkim zainteresowaniem. Myślę, że jest wiele dziewczyn, które obecnie są zajęte szukaniem odpowiedzi na te same pytania. Proszę, pozwól mi przeanalizować Twoją sytuację jako profesjonalnemu inwestorowi. Mój roczny dochód wynosi więcej niż 500.000 €, co jest zgodne z twoimi wymaganiami, więc mam nadzieję, że nikt tu nie pomyśli, że bez sensu marnuję mój czas. Z punktu widzenia biznesowego, wzięcie Cię za żonę byłoby fatalną decyzją. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta, wytłumaczę Ci ją chętnie. Odłóżmy na bok detale. To, co chcesz zrobić, to transakcja wymiany „piękna’” za „pieniądze”. Osoba „A” zapewnia piękno, a osoba „B” płaci za nie. Jednak skrywa się tu zasadniczy błąd, bo Twoje piękno przeminie, ale moje pieniądze nie znikną bez powodu. Faktem jest, że mój dochód może wzrosnąć z roku na rok, ale Ty z roku na rok nie będziesz się stawała piękniejsza. Zatem, z mojej perspektywy jest to nieopłacalna fuzja. Wręcz stratna. A jeżeli uroda, to wszystko co masz do zaoferowania, to za 10 lat Twoja oferta będzie jeszcze uboższa. Zgodnie z zasadami, które stosuje się na Wall Street obiekt sprzedaży nazywamy „przedmiotem handlu”. Jeżeli wartość takiego przedmiotu spada – jest sprzedawany, bo nie opłaca się go dalej utrzymywać. Tak, jak to w małżeństwie bywa z pożądaniem. To może brzmieć nieco brutalnie, ale zdaje się, że chciałaś dobijać targu. A ktoś, kto ma dochód wyższy niż 500 tys. dolarów rocznie nie jest idiotą. Może wyjdzie z Tobą na randkę, ale na pewno się nie ożeni. Na Twoim miejscu przestałbym szukać porad, co zrobić aby bogato wyjść za mąż. Swoją drogą, proponuję abyś spróbowała sama zarabiać 500.000 dolarów rocznie. Wtedy będziesz miała więcej okoliczności, przy których da radę wyłapać bogatego głupka.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź będzie pomocna,
Prezes J.P. Morgan

Ta cięta riposta jest tak trafna, że aż niewłaściwym byłoby dopisywanie jeszcze dodatkowego komentarza. Możesz się zastanawiać, czy słusznie jest rozważać związek jako zależność piękna od pieniędzy. Oczywiście, że nie. Podejście dyrektora nie było jednak złe, gdyż to nie on jako pierwszy sprowadził uczucie do tak niskiego poziomu. Tak już jest, było i będzie, że na świecie są sroki lecące na błyskotki. Opisywana 25-latka nie jest wyjątkiem, a procentem. Dlatego wolę, kiedy kobiety klasyfikują mnie w kategorii uwodziciela, a nie męża.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie