Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Pozycja na słonia

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Sztuka uprawiania miłości

Potrzeby i preferencje seksualne kobiet oraz mężczyzn są bardzo zróżnicowane. Sztuka uprawiania miłości polega na znalezieniu w zaciszu własnej sypialni złotego środka do osiągnięcia rozkoszy i satysfakcji seksualnej przez obojga partnerów (lub chociaż dążenia do jego znalezienia). Pozycje seksualne powinny zapewniać przyjemność obojgu partnerom. Niektóre są chętniej preferowane przez kobiety, inne bardziej preferowane przez mężczyzn. Niektóre z nich są idealne dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z seksem, a inne dla osób bardziej zagłębionych w temacie. Są takie, które nie wymagają specjalnego wysiłku oraz takie, które wymagają sporej sprawności fizycznej partnerów. Sprawdź czym są pozycje na słonia, ośmiornica czy motyl.

Przedstawiały pozycje seksualne od klasycznych, po bardziej ekstremalne.

PAPUŻKI NIEROZŁĄCZKI – to rodzaj pozycji siedzącej, w której mężczyzna siedzi na brzegu łóżka, krześle lub pufie. Kobieta siada na nim tyłem, wprowadzając penisa do pochwy i rozchyla nogi. O głębokości penetracji i intensywności stosunku decyduje kobieta, będąc stroną aktywna w tym układzie. Mężczyzna może swobodnie pieścić jej piersi oraz łechtaczkę, a także całować po szyi plecach.

POZYCJA NA SŁONIA – ta pozycja to wariacja pozycji na pieska, w której kobieta jest stroną pasywną leżąc na brzuchu z wyprostowanymi i lekko rozszerzonymi nogami, podczas gdy mężczyzna wchodzi w nią od tyłu kładąc się na jej plecach. Może on oprzeć się ja ramionach lub pieścić rękami ciało kobiety. Mężczyzna jest tu stroną dominującą, kontrolując głębokość i szybkość pchnięć.

M – co się kryje pod tą nazwą? Pozycja na „M” jest idealna dla kobiet, które lubią być aktywne. Siada ona na mężczyznę, który leżąc na plecach zgina nogi w kolanach. Kobieta siada na nim i opiera plecy na jego nogach, a stopy na jego barkach. Pozycja ta wymaga odrobinę sprawności ze strony kobiety, ale ze względu na skuteczne drażnienie przedniej ściany pochwy sprzyja wytryskowi u kobiet.

OŚMIORNICA – to pozycja lubiana zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. W pozycji tej mężczyzna kładzie się na boku unosząc równocześnie nogę, a kobieta wsuwa się między jego uda i wkłada penisa. W tej pozycji partnerzy mogą się wzajemnie pieścić. Kobieta może wpływać na głębokość i intensywność stosunku, zarazem pocierając łechtaczkę.

MOTYL – jest to konfiguracja pozycji „M” choć trochę trudniejsza. W tej pozycji kobieta siedzi na mężczyźnie z nogami zgiętymi w kolanach, twarzą do niego, odchyla się do tyłu i podpiera na rękach. Kochanek także odchyla do tyłu i opiera na dłoniach, a nogi ma wyprostowane. Każdy z partnerów może wpływać na przebieg i intensywność stosunku, poruszając biodrami.

Powyższe propozycje, to tylko kilka przykładów pozycji seksualnych poza standardowymi, klasycznymi. Dobrze jest nie bać się eksperymentów i próbować różnych konfiguracji. Kto wie, może się okazać, że któraś szczególnie przypadnie do gustu i częściej będzie gościć w sypialni. Może to właśnie pozycja na słonia będzie waszą ulubioną? Szczerze zachęcamy do eksperymentowania.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie