Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Opowiadanie Patrycji

708-777-178 wew 62
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 62
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 62 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT.PARTYCJA pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Posłuchaj co dla Ciebie mam…

„Miejscem mojej bajki jest klub. Przyciemniony, tylko na stolikach stoją świece. Przychodzę tam często, mają dobrą muzykę i niewielu gości. Jestem ubrana w czarną sukienkę która zakrywa kolana ale eksponuje biust. Na nogach czarne szpilki. Usta mam czerwone, jest to mój jedyny makijaż. Perfumy mieszają się z zapachem kurzu.

Mam przymknięte oczy i wsłuchuję w brzmienie. Basy wprawiają mój duży biust w drżenie. Czuję czyjś wzrok na sobie. Siedzisz kilka stolików dalej. Czuję się nieswojo, patrzysz jak wilk na zwierzynę. Tak przez pewien czas, wyczuwasz mój dyskomfort i karmisz się nim. Podchodzisz i nachylasz się mówiąc, że chcesz ze mną wyjść. Teraz. Poddaję się Twojej woli bez żadnych wątpliwości ani pytań. Podaję Ci rękę i już jestem podniecona, wychodzimy na chłód nocy. Uliczka nie jest zbyt dobrze oświetlona jednak pewnie mnie prowadzisz. Potykam się ale Ty trzymasz mnie mocno.

Zaciągasz w pustą bramę. Całujesz mocno w usta, pocałunek cudownie zabiera mi powietrze. Oddaję Ci namiętność, w ustach czujesz mój język. Sięgasz pod sukienkę niecierpliwie. Czuję jak palce szukają wilgoci i to mnie doprowadza do ekstazy. Stoję przyparta do ściany, zaczynam coraz głębiej oddychać. Spociły mi się dłonie. Mam na sobie cienkie majteczki z czarnej koronki, które zrywasz ze mnie bez pytania. Moja cipka z wygolonym trójkątem jest taka gorąca i chętna. Zawładnęło mną pragnienie, pożądanie Twojego koguta. Pewnie rozpinam Ci spodnie a one opadają ukazując nagie pośladki. Zakładam nogę na Twoje biodro i przyciągam do siebie. Jesteś taki duży i twardy. Różowy i wilgotny. Idealny! Teraz już sama nie mogę się doczekać Twojej bliskości. Mój zapach motywuje i kusi. Obiecuje rozkosz i Ty dobrze wiesz że to jest dla Ciebie. Mimo podniecenia wchodzisz we mnie delikatnie z czułością wręcz. Na początku wsuwasz tylko czubeczek, aby zaraz posunąć się dalej. Konsekwentnie do końca.

Odchylam głowę do tyłu to jest takie dobre. Czuję go w sobie jak ociera się, odkrywa kolejne części rozkoszy. Wtulasz swoją twarz w moją szyję. Całujesz. Z Twego gardła wydobywa się pomruk, trochę gniewny, który działa na mnie podniecająco. Nasze dłonie są splecione ze sobą nad moją głową. Twoje biodra poruszają się rytmicznie, coraz szybciej. „Oooooo tak” mruczę Ci do ucha. „Taaak oooo taaaak” zaczynam pojękiwać coraz głośniej. Staję na palcach i poruszam biodrami. Wychodzę na spotkanie Twoim pchnięciom. Opierasz dłoń na ścianie a drugą chwytasz za pośladek. Sięgam między swoje uda i znajduję miejsce gdzie się spotykamy. Z lubością oblizuję palce. Jesteśmy pyszni! Uderzasz coraz mocniej i szybciej. Chwytam Cię za kark, cała drżę…. Kiedy dochodzisz jęk przechodzi w skowyt a ja przyłączam się do Ciebie. Nasienie uderza o ścianki, kutas pulsuje w rytm fal mojej szparki. Zostajesz we mnie jeszcze chwilkę. Nasze usta są blisko siebie, oddychamy wtłaczając powietrze. Para leci z ust. Kiedy chwilę później wracamy do klubu siadamy do swoich stolików. Dopijam drinka i wychodzę jako pierwsza. Czuję na sobie Twój wzrok, patrzysz jak wilk na zwierzynę. Twoja sperma spływa mi po udach… Co się stało z moją bielizną?”

Wejdź na mój profil i skontaktuj się ze mną:

Brudne bajki od Patrycji

Komentarze:
2019-04-11 22:32:09Dariusz napisał/a: 788060368👍👍👍
2019-01-07 15:06:29Rafał napisał/a: Zadzwoń do mnie

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie