Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Podofilia – fetysz stóp

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Podofilia – fetysz stóp

Podofilia, popularnie nazywana fetyszem stóp, stanowi jeden z najpopularniejszych rodzajów fetyszu. Częściej występuje u mężczyzn, niż u kobiet. Takie skłonności nie stanowią tematu tabu i często ludzie otwarto się do nich przyznają. W Internecie możemy znaleźć wiele filmików, które ukierunkowane są właśnie na fetysz stóp.

Każdy fetyszysta stóp jest inny

Mogłoby się wydawać, że fetysz stóp to jasno określona kategoria – nic bardziej mylnego. Fetyszyści stóp posiadają swoje indywidualne preferencje, jak np. jedni wolą mniejsze stopy, a inni większe. Są też tacy, którzy nie pogardzą stopami odzianymi w pończochy, czy różnego rodzaju obuwie. Podofilia może mieć różne twarze – łagodniejsze, jak i bardziej surowe. Można mówić o lekkim pieszczeniu, jak i o brutalnym deptaniu, które pozostawia ślady na całym ciele. Fetysz stóp jest na tyle popularny, że partnerzy nie boją się o nim rozmawiać – dzięki czemu, są w stanie czerpać maksymalną przyjemność z seksu.

Stopy idealne?

Jak już wyżej napisaliśmy, są fani różnych stóp – jednak najczęściej mężczyźni zwracają uwagę na ich kształt i ogólny wygląd. Według badań Telegrapch, najbardziej pożądana jest stopa w rozmiarze 38, wyeksponowana na wysokim obcasie. Również nie bez znaczenia jest kolor paznokci u stóp, tu zdecydowanie wygrywa czerwony.

Skrajni fetyszyści nie są w stanie żyć bez widoku kobiecych stóp. Osiągnięcie orgazmu, jest dla nich jednoznaczne z obcowaniem ze stopami.

Mężczyźni po prostu kochają stopy!

Wielu mężczyzn uważa damskie stopy za najbardziej erotyczną część ciała. Niektórzy lubią je jedynie podziwiać, a inni wolą doświadczyć ich na sobie – pragną ich zapachu, dotyku i masowania. Lista takich aktywności jest naprawdę długa. Zabawy z udziałem stóp nigdy się nie kończą, wystarczy postawić na kreatywność.

Fetysz stóp był, jest i będzie. To najbardziej popularna forma fetyszu, a co za tym idzie najbardziej rozwinięta. Pomysłów na zabawy w sieci można znaleźć naprawdę wiele. Wystarczy przestać się ukrywać i zacząć testować. Sprawdź już dziś!

Footjob – a co to takiego?

Jedną z form fetyszu stóp jest footjob, które niestety nie ma polskiej nazwy. Jest to zachowanie  seksualne, w którym mężczyzna umieszcza swojego członka pomiędzy złączonymi stopami  partnerki. Wykonując ruchy frakcyjne doprowadza do wytrysku. Ta forma fetyszu stóp może również przybierać formę, w której to partnerka jest stroną dominującą i obejmuje stopami penisa. Wykonując rytmiczne, posuwiste ruchy pobudza członka i również doprowadza partnera do orgazmu. Interesującą formą footjob i fetyszu stóp jest dołączenie elementów masażu chińskiego, podczas którego dochodzi do pocierania i masowania członka podeszwą jednej stopy.

Fetysz stóp? Sprawdź instagram!

Instagram jest miejscem dla wszystkich, gdzie można znaleźć dosłownie wszystko. To nie tylko miejsce współczesnego  lansu, pięknych zdjęć i selfies, ale również idealna przestrzeń dla miłośników stóp. Co się dzieje na Instagramie? Wiele dziewczyn przed wyjściem na randkę robi szybkie zdjęcie swoich stóp np. w pończochach lub nowych szpilkach, które doprowadzają do obłędu fetyszystów stóp. Dziewczyny często są nieświadome, że dzięki tym zdjęciom i opisującym je hashtagom trafiają idealnie w gusta fetyszystów stóp. Niektórzy z nich ujawniają się i piszą komentarze. Niektórzy tylko oglądają.

Rynek fetyszystów stóp na Instagramie rośnie z dnia na dzień. Portal theoutline.com przeprowadził badania na temat fetyszu stóp w sieci. Okazuje się, że fetyszyści stóp działający na Instagramie dzielą się na trzy grupy: kupujących, robiących zdjęcia oraz na pośredników. Pierwsza grupa to fetyszyści stóp, którzy w większości są mężczyznami i na co dzień prowadzą standardowe konta. Do  drugiej grupy należą kobiety, które są obiektem westchnień fetyszystów stóp. One również dzielą się na dwie grupy: kont prywatnych, do których trzeba uzyskać dostęp (a najczęściej  jest to dostęp płatny) oraz publiczne – dostępne dla wszystkich. Niektóre z kont zyskują ogromną popularność wśród miłośników fetyszu stóp.

Co ciekawe nie jest to trend tylko  amerykański. Fetysz stóp jest również popularnym tematem na polskim Instagramie. Wystarczy sprawdzić takie hashtagi jak: #polskiestopki czy #piekne_polskie_stopki. Zatem komórki w dłoń i wchodzimy na instagrama, by spełnić swoje marzenia o pięknych stopach!

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie