Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Orgazm wielokrotny – jak go osiągnąć?

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Oczekiwania vs. Rzeczywistość

Kobiecy orgazm jest rzeczą niesamowicie złożoną, co sprawiło, że narosło wokół niego wiele mitów. Są panie, które przeżywają orgazm podczas każdego stosunku, ale są również takie, które miewają je rzadko lub tylko słyszały, że jest. Pewne jest to, że kobieta potrafi przeżywać prawdziwą rozkosz na wiele sposobów, której źródłem może być bardzo dużo bodźców. Kobieta może mieć zarówno orgazm łechtaczkowy, jak i orgazm pochwowy, przy czym jeden jest niezależny od drugiego. Technicznie orgazm jest po prostu rytmicznymi skurczami mięśni miednicy. Towarzyszą mu również skurcze zwieraczy cewki i odbytu. Praktycznie to szczyt odczuwania intensywnej przyjemności, który powoduje zmieniony stan świadomości. Uważa się, że intensywność orgazmu uzależniona jest od dnia cyklu, atmosfery zbliżenia, a także seksualnego dopasowania, a nawet diety. Z założenia, każdy stosunek powinien kończyć się orgazmem, praktyka jednak pokazuje, że kobiety nie zawsze szczytują podczas stosunku, niektóre nawet wcale. Są jednak szczęściary, które mają orgazm wielokrotny.

Co to takiego?

Są kobiety, które mają orgazm więcej niż raz podczas jednego stosunku. Tak, więcej niż raz. Uważa się, że orgazm wielokrotny mają panie, które są bardziej świadome swojego ciała, pewne siebie i swojej seksualności oraz atrakcyjności, otwarte i bez kompleksów. Orgazm wielokrotny może przybrać dwojaką formę. Może przybrać formę wydłużonego orgazmu, czyli być serią orgazmów, które następują po sobie szybko jeden po drugim, bez znaczących przerw między nimi. Orgazm wielokrotny może być również po prostu powtarzającym się orgazmem, gdzie szczytowania następują po tak zwanej fazie plateau, która sama w sobie nie jest orgazmem.

Jak osiągnąć orgazm wielokrotny?

Osiągnięciu orgazmu wielokrotnego bardzo sprzyja znajomość własnego ciała. Jeśli zaraz po szczytowaniu kobieta jest ponownie stymulowana, to istnieje duże prawdopodobieństwo doświadczenia serii szybkich orgazmów następujących jeden po drugim, ale mogą się one różnić od siebie intensywnością. Co ważne, stan ogólnego podniecenia zaraz po szczytowaniu może pomóc w osiągnięciu kolejnego orgazmu, a ponadto, w przeciwieństwie do mężczyzn, kobieta nie potrzebuje czasu na odpoczynek. Większą szansę na osiągnięcie orgazmu wielokrotnego mają panie, które posiadają silną więź z partnerem, które odczuwają prawdziwą satysfakcję seksualna ze zbliżenia i odczuwają prawdziwą przyjemność podczas stosunku, a nie dążą tylko i wyłącznie do osiągnięcia orgazmu. Kobietom, które chcą osiągnąć orgazm wielokrotny można poradzić, aby cieszyły się seksem i czerpały przyjemność z bliskości z partnerem. Należy także zadbać o stworzenie poczucia bezpieczeństwa w seksualnej relacji z drugą osobą, która sprzyja na pozwolenie ciału na robienie tego, czego pragnie, pozwala na otwartość oraz odrzucenie wewnętrznych blokad, a także budowaniu bliskości i intymności. Jakość relacji z partnerem oraz świadomość własnej seksualności ma bowiem ogromny wpływ na osiągnięcie satysfakcji seksualnej oraz orgazmu wielokrotnego.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie