Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Majtki z wibratorem – dla kogo?

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Wibratory, dilda, czy masturbatory dla mężczyzn to dość powszechne i lubiane zabawki erotyczne, które dostać można właściwie “na każdym rogu”. Są one bowiem jednymi z najpopularniejszych gadżetów o dużej uniwersalności. Warto jednak zwrócić wzrok również ku nowocześniejszym “wynalazkom” branży erotycznej, takim jak chociażby majtki z wibratorem.

Majtki z wibratorem to świetna zabawka zwłaszcza dla kobiet, bez większego znaczenia jaką dana kobieta ma orientację. Majtki tego typu sprzedawane są zasadniczo w dwóch wersjach – majtek koronkowych czy stringów, w których w miniaturową kieszonkę na froncie wsunięty jest niewielki wibrator. Majtki te to doskonałe wyjście na podgrzanie atmosfery lub dyskretną stymulację. Inne majtki z wibratorem z kolei z pozoru wyglądają jak erotyczne, często lateksowe majtki w różnych kolorach, jednak skrywają niespodziankę, która z kolei różni się ze względu na model a także producenta. Wewnątrz takich majtek bowiem znajduje się wibrujące jajeczko, niewielki wibrator, podwójny wibrator i wiele innych opcji w zależności od upodobań, chęci i możliwości.

Majtki z wibratorem klasycznym, czyli jednym niewielkim sztucznym członkiem wyposażonym w wibracje to jeden z pierwotnych wzorów tego typu gadżetu erotycznego. Ze względu na umiejscowienie wibratora majtki te nadają się wyłącznie dla kobiet, ponieważ po wsunięciu ich na biodra, wibrator umieszczany jest idealnie wewnątrz pochwy. Inny, ulepszony model majtek z wibratorem wyposażony jest w końcówkę wibrującą różnego rozmiaru umieszczoną nieco głębiej, przez co nadaje się do pieszczot analnych i tym samym jest odpowiednim modelem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dostępne są także majtki posiadające dwa wibratory umieszczone wewnątrz z przodu i z tyłu, dzięki czemu nadają się do podwójnej stymulacji. Są idealnym wyjściem dla kobiet lubiących znacznie ostrzejszą zabawę. Znacznie bardziej niegrzeczna wersja tych majtek to połączenie wewnętrznego wibratora lub wibratorów z zewnętrznym wibratorem lub zwykłym dildo czyli strap-onem. Są to majtki przeznaczone do naprawdę niegrzecznych zabaw analnych z partnerem, w których przypadku kobieta z mężczyzną “zamieniają się rolami”, przy czym kobieta stymulowana wewnętrznymi wibratorami wciąż odczuwa przyjemność stymulacji podczas stosunku. Majtki takie sprawdzają się także doskonale w przypadku lesbijek pragnących czerpać przyjemność z penetracji.

Wszystkie majtki z wibratorem wyposażone są zwykle w pilot, piloty na kablu lub też piloty bezprzewodowe które pozwalają z powodzeniem sterować każdym z wibratorów z osobna. To bowiem daje nieskończone możliwości zabawy zarówno solo, jak i w duecie, zarówno z kobietami jak i mężczyznami. Majtki takie mogą być też świetnym sposobem na przeprowadzenie gry wstępnej, bowiem pilot od wibratora można przekazać partnerowi i w pełni oddać się jego woli… Nowoczesne majtki z wibratorem dużych marek posiadają także połączenie z aplikacją na smartfona, która z kolei pozwala ustawiać wibracje np. w rytm ulubionej muzyki. Jest to zatem doskonała zabawka na samotne wieczory. Ponadto lateksowe majtki z wibratorem zwykle cechują się wodoodpornością a zatem mogą w ciekawy sposób urozmaicić kąpiel czy wizytę w jacuzzi.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie