Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Klizmafilia

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

To co nas kręci, to co nas podnieca…

Nie odkryjemy ameryki stwierdzeniem, że potrzeby i preferencje seksualne kobiet oraz mężczyzn są bardzo zróżnicowane. Każdy inaczej rozumie pojęcie rozkoszy i satysfakcji seksualnej, ma inny popęd i inne indywidualne preferencje. Czy oznacza to jednak, że osoba o konkretnych preferencjach seksualnych jest fetyszystą? Istnieje wiele różnych perwersji. Jedne są bardziej popularne, gdzieś zasłyszane, jak na przykład bdsm, a niektóre w ogóle nieznane jak na przykład klizmafilia. Czy można określić granicę co jest normą, a co nie?

Czy jestem fetyszystą?

Czy to że lubisz duże piersi oznacza, że jesteś od razu fetyszystą? Raczej nie. Więcej, jest to raczej norma, ponieważ co tu kryć, większość mężczyzn duże cycki. Fetyszysta to osoba, która ma nietypowe preferencje seksualne, a do spełnienia potrzebuje dodatkowych bodźców oraz dodatkowej stymulacji, bez której nie jest w stanie osiągnąć satysfakcji seksualnej. Choć większość z fetyszy mieści się w granicach szeroko pojętej normy, to istnieje kilka rodzajów fetyszy, które mogą być jednak odbierane jako dziwne. Jakie?

UROFILIA – znacie określenie „złoty deszcz”? Urofilia to fetysz, który polega na osiągnięcie satysfakcji seksualnej poprzez oddawanie moczu na partnera, za zgodą partnera lub przez jego wypicie. Często łączy się z koprofilią, czyli gdzie bodźcem jest kał oraz czynności z nim związane, zarówno własnym i partnera.

KLIZMAFILIA – nazywana jest również masturbacją analną. Fetysz ten nawiązuje do powyższych. Polega on na odczuwaniu satysfakcji podczas wykonywania wlewów doodbytniczych, potocznie zwanych lewatywą. Ci fetyszyści używają różnych płynów, wody, ciepłych płynów, a także płynów ustrojowych.

AGROFILIA – polega na osiąganiu przyjemności tylko w miejscach publicznych, przy czym może mieć ona różne odmiany, na przykład być związana z tłumem – OCHLOFILIA.

INFANTYLIZM PARAFILICZNY – w tym przypadku fetyszysta osiąga satysfakcję seksualną, poprzez odgrywanie roli niemowlaka/ udawanie dziecka. Taki fetyszysta nosi pieluch lub śpioszki, pije z butelki dla dzieci lub śpi w łóżku podobnym do kołyski.

OZOLGANIA – polega na odczuwaniu satysfakcji seksualnej z poprzez wąchanie partnera i jego zapach z różnych miejsc. Może to być zapach potu lub stref intymnych.

MASOCHIZM – to przyjemność z odczuwania bólu, zniewalania lub też poniżania- zarówno bycia poniżanym, jak i poniżania partnera.

PODOFILIA – to podniecenie, które jest efektem kontaktu ze stopami partnera, potocznie zwanym fetyszem stóp. Może dotyczyć wąchania, całowania lub lizania stóp i poszczególnych palców.

AKROTOMOFILIA – fetysz ten polega na odczuwaniu przyjemności płynącej z kontaktów seksualnych z osobami o amputowanych kończynach, w szczególności kończyn dolnych.

Niektóre z fetyszy mogą sprawiać wrażenie naprawdę dziwnych, jak na przykład klizmafilia czy asphyxiophilia, w porównaniu na przykład do fetyszu stóp. A to że komuś coś może się wydawać dziwne? Wszystko jest dla ludzi, pod warunkiem że odbywa się za zgodą obojga partnerów i nie wyrządza nikomu krzywdy.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie