Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jak powinna wyglądać gra wstępna?

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Rola gry wstępnej jest często niedoceniania, a zdaniem niektórych mężczyzn jest ona w ogóle nie potrzebna. Cóż, prawda jest taka, że aby seks był naprawdę satysfakcjonujący gra wstępna jest potrzebna i ważna, zwłaszcza dla kobiety. Kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn potrzebują więcej czasu, żeby osiągnąć gotowość do uprawiania stosunku. Pomijanie gry wstępnej i przechodzenie od razu do penetracji może sprawić partnerce ból i stosunek po prostu nie będzie dla niej nie przyjemnym przeżyciem. Gra wstępna sprawia, że seks może być fantastycznym i naprawdę przyjemnym doświadczeniem, zarówno cielesnym jak i emocjonalnym. Mówi się, że seks dla kobiety zaczyna się w jej głowie. Zatem, jak powinna wyglądać gra wstępna?

Gra wstępna – co to w ogóle jest?

Poprzez grę wstępną rozumie się wszelkie pieszczoty, których celem jest wywołanie stanu pobudzenia seksualnego i podniecenia u partnera. Ma to znaczenie zwłaszcza dla kobiet, ponieważ stan podniecenia sprawia, że jej narządy są bardziej ukrwione, wrażliwe na bodźce. Następuje również nawilżenie pochwy, co ma znaczenie dla przyjemności z penetracji. Nie ma jednoznacznej teorii mówiącej jak powinna wyglądać gra wstępna, jest to kwestia bardzo indywidualna, ale istnieją pewne uniwersalne wskazówki. Pamiętajcie jednak o tym, że nie są to sztywne reguły i dostosujcie je do swoich preferencji.

Zacznij od pocałunków. To jedna z najbardziej namiętnych pieszczot. Pocałunek potrafi sprawić, że kobiecie naprawdę zakręci się w głowie. Całuj bez pośpiechu, namiętnie, najpierw delikatnie i stopniowo zwiększaj intensywność. Równocześnie głaszcz jej włosy, kark oraz plecy. Obserwuj reakcję. Jeśli usłyszysz pomruk, aprobaty możesz przejść dalej, całując szyję i płatki uszu. Nie wyskakujcie z ubrań jak oparzeni. Poświęćcie sobie czas i uwagę, nieśpiesznie rozbierając się z poszczególnych części garderoby. Możecie również całować, każde dopiero co odsłonięte miejsce na skórze. Dobrze jest również by nie całować od razu strategicznych miejsc, tylko krążyć wokół nich. Wprowadzi to poczucie oczekiwania na więcej.

Gdy już będziecie nadzy, można wprowadzić do gry wstępnej na przykład masaż, który pobudzi zmysły i odpręży partnerów. W zależności partnerów może on być delikatny, wykonywany samymi opuszkami palców i przez głaskanie lub bardziej stanowczy, poprzez uciskanie i ugniatanie. Kolej na inny rodzaj dotyku, a mianowicie pieszczoty, które powinny wciąż delikatne, ale jednak bardziej zdecydowane. Dotykaj ciała partnera wolnymi ruchami przesuwając w górę i w dół co raz bardziej zbliżają się do stref erogennych partnera. Pieśćcie się nawzajem oralnie, skupiając się na reakcji i doznaniach partnera, a gdy już stwierdzicie, że dłużej nie wytrzymacie przejdźcie do sedna sprawy.

Czy to pełna odpowiedź na pytanie jak powinna wyglądać gra wstępna? Z pewnością nie, jednakże powyższe wskazówki to tak naprawdę tylko przykłady, jak może ona wyglądać, a co więcej powinny one ulegać modyfikacjom i być dostosowane do potrzeb i preferencji obojga partnerów.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie