Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Czym jest dobry seks?

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Mówi się, że dobry seks jest podstawą każdego związku? Ale dobry to znaczy właściwie jaki? Przecież tak naprawdę wszystko zależy od preferencji kochanków, a także od wieku czy stopnia doświadczenia kochanków w tej sferze. Czy dobry seks to taki, który odbywa się regularnie, w ten sam sposób? Czy dobry seks to spontaniczny sex?

Przede wszystkim seks powinien być przyjemnością i odbywać się za obopólną zgodą obojga partnerów. Tylko taki seks może być fantastycznym i naprawdę przyjemnym doświadczeniem, zarówno fizycznym, jak i emocjonalnym. Taki seks nie jest aktem samym w sobie i formą rozładowania napięcia, ale scala i umacnia więź między partnerami, a tym samym ich związek.

Zabójca namiętności

Do każdego związku z czasem wkrada się rutyna, a spontaniczny sex staje się rzadkością. To oczywiście nic złego, pod warunkiem, że nie wpływa to na żadne z partnerów. Co jeśli temperatura w związku spada? Brak ochoty na seks może mieć wiele przyczyn. Choć niektóre mają charakter przejściowy, to gdy taki stan trwa dłużej, to nie należy go bagatelizować. Seks powinien dawać radość, a nie być przykrym obowiązkiem. Co wpływa na spontaniczny sex i temperaturę w sypialni?

RUTYNA – w najbardziej udanym związku rutyna potrafi sprawić, dawno zniknął ogień w sypialni. Ważne jest urozmaicanie, może ono dotyczyć zarówno pozycji seksualnej, miejsca, jak i na przykład pory dnia, czy rodzaju bielizny. Wypróbujcie coś, czego nigdy nie robicie- zawsze kochacie się wieczorem, to spróbujcie rano? A może zawsze robicie to w sypialni? Zmiana miejsca uprawiania seksu wpłynie na was bardzo ekscytująco. Macie więcej odwagi? Spróbujcie uprawiać seks poza domem! Sprawcie by wasz sex był spontaniczny!

STOSUJCIE GRĘ WSTĘPNĄ – niedoceniana jest jej rola w całym stosunku seksualnym. Dobrze prowadzona, zmysłowa gra wstępna potrafi zdziałać cuda. Zacznijcie już od samego rana! Budujcie napięcie seksualne, co jakiś czas mówiąc sobie, co zrobić później sobie nawzajem i jak będziecie się pieścić. Spowoduje to aurę niecierpliwości i przyjemnego oczekiwania. Sprawcie, byście nie mogli się już doczekać, kiedy ściągniecie z siebie ubrania!

KORZYSTAJCIE Z AFRODYZJAKÓW – to co jemy ma wpływ na nasz organizm, a tym samym na nasze pobudzenie. Spożywanie afrodyzjaków może mieć bardzo korzystny wpływ na zwiększenie ochoty na seks. Najpopularniejsze to wino oraz czekolada. Wino odpręża oraz pobudza zmysły, a czekolada natomiast zwiększa wydzielanie serotoniny, adrenaliny i noradrenaliny, usuwa zmęczenie i poprawia nastrój.

ZADBAJCIE O SIEBIE NAWZAJEM – chodzi tu głównie o wasz sen, zmęczenie i stres. Gdy jesteś zbyt zmęczony, to ostatnie o czym myślisz to nocne igraszki. Podzielcie się obowiązkami, a gdy już wszystkie zostaną wykonane weźcie razem gorącą, odprężająca kąpiel z olejkami eterycznymi, które pozwala złagodzić napięcie mięśni, zmniejszyć stres oraz relaksować ciało. Możecie wypić po lampce dobrego czerwonego wina, to chyba dobry wstęp do dalszych namiętnych chwil? A może wyjdzie on sam z siebie, spontaniczny sex w wannie?

Komentarze:
2020-06-08 22:40:15Grzegorz Gucwa napisał/a: hej może spotkamy się na sex
2020-06-08 22:49:22Czym jest dobry seks? napisał/a: Kotku, ja zawsze jestem chętna na takie spotkania :*
2020-01-12 03:57:53Marcin napisał/a: Marcin

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie