Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Kobiety oczekują od swoich mężczyzn więcej seksu?

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Gdybyś zadał przypadkowym ludziom na ulicy pytanie kto częściej narzeka na brak seksu – kobiety czy mężczyźni, z pewnością spodziewałbyś się odpowiedzi skierowanych wyłącznie na facetów. Tak już mamy, że dzień bez myślenia o seksie to dzień stracony. Do tego nie zapominajmy o stereotypach. Każdy słyszał przecież o legendarnych bólach głowy, które są powodem ubolewania wielu mężów.  Jak to jednak jest, że świat posiada magiczną moc zaskakiwania nas kiedy tylko najmniej się tego spodziewamy?

A gdybym powiedział ci, że to właśnie kobiety częściej są niezadowolone ze swojego życia seksualnego?

Powyższą tezę postanowił potwierdzić Seth Stephens-Davidowitz, jeden z dziennikarzy New York Times. Do swoich badań wykorzystał chyba najprostszą możliwą metodę, czyli sprawdzenie fraz związanych z seksem w związkach i małżeństwach wpisywanych przez ludzi w wyszukiwarkę.  Wszyscy wiemy, że wujek Google to nie tylko kopalnia wiedzy. To także cichy i bardzo niepozorny słuchacz, któremu regularnie zdradzamy sekrety, których nie wyjawilibyśmy nawet księdzu na spowiedzi. Przyjrzyjmy się najczęściej wyszukiwanym frazom (przetłumaczyłem je z angielskiego przy zachowaniu oryginalnego znaczenia):

Wyszukiwana fraza: „____________ małżeństwo”

– małżeństwo brak seksu – średnio 21 090 poszukiwań miesięcznie
– nieszczęśliwe małżeństwo – średnio 6 029 poszukiwań miesięcznie
– małżeństwo bez seksu – średnio 2 650  poszukiwań miesięcznie
– małżeństwo pozbawione seksu – średnio 1 658 poszukiwań miesięcznie
– małżeństwo bez seksu – średnio 1 300 poszukiwań miesięcznie

Wyszukiwana fraza: „______________ związek”

– przemoc w związku – średnio 5 867 poszukiwań miesięcznie
– brak seksu w związku – średnio 3 675 poszukiwań miesięcznie
– skomplikowany związek – średnio 3 563  poszukiwań miesięcznie
– nieszczęśliwy związek – średnio 1 450 poszukiwań miesięcznie
– zły związek – średnio 1 363 poszukiwań miesięcznie

Powyższe zestawienia pokazują, że brak seksu jest problemem w związku. OK, ale w dalszym ciągu nie określają one jednoznacznie płci pytającego, dlatego jedziemy dalej:

Wyszukiwana fraza: „mój chłopak nie chce uprawiać ze mną seksu” – średnio 805 wyszukań

Wyszukiwana fraza: „moja dziewczyna nie chce uprawiać ze mną seksu” – średnio 413 wyszukań

Sytuacja nieco się różni w przypadku związków małżeńskich:

Wyszukiwana fraza: „mój mąż nie chce uprawiać ze mną seksu” – średnio 972 wyszukań

Wyszukiwana fraza: „moja żona nie chce uprawiać ze mną seksu” – średnio 1 048 wyszukań

Wprawdzie mężów narzekających na brak seksu jest więcej, to jednak żony wcale nie są w dużo lepszej sytuacji. Co z tego wszystkiego wynika? Jeżeli chodzi o małżeństwa, to nie ma co tu generalizować. Inaczej będą patrzyli na seks 50-latkowie, a inaczej świeżo upieczona para młoda. To że jedna strona czuje się nieusatysfakcjonowana, jest najczęściej wynikiem odmiennego libido. Lwa do kury nigdy nie dopasujesz.

Bardzo zastanawiające jest to, że w związkach prawie 2 razy więcej kobiet niż mężczyzn poszukiwało odpowiedzi na to co zrobić, kiedy chłopak nie chce uprawiać seksu. Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć co to oznacza.

Prawda jest taka, że kobiety pragną seksu tak samo jak mężczyźni, o ile nawet nie bardziej. Fakt, często zdarza im się odmówić, ale wynika to głównie z dwóch przyczyn. Pierwszą jest konieczność zachowywania pozorów bycia porządną dziewczyną. Żadna kobieta nie chce być uznana za zdzirę, zwłaszcza przez nowo poznanego mężczyznę, dlatego będzie zawsze starać się zachowywać pozory. Drugą przyczyną jest to, że kobiety pragną seksu. Dobrego seksu. Takiego, przy którym zatracają się w orgaźmie i wbijają palcami w plecy kochanka. Albo chociaż takiego, w którym kobieta ma jakąkolwiek przyjemność. Faceci dobrzy w łóżku zawsze będą pożądanym towarem.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie