Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

7 rzeczy, których kobiety pragną w swoim życiu seksualnym

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Kobiecy seks zaczyna się w głowie. Niby prosta myśl, a jednak wielu facetów tego nie rozumie. Dlatego zdecydowałem się dziś zrobić listę 7 prostych rzeczy, które często są skrywanymi marzeniami wielu nie do końca usatysfakcjonowanych swoim życiem seksualnym pań. Robię to bo uważam, że wielu facetów stać na więcej. Trzeba im tylko dać odpowiednią zachętę.

 1. Gra wstępna na długo przed seksem

  Już przy swojej pierwszej dziewczynie zauważyłem dosyć ciekawą tendencję u kobiet. Po całym dniu intensywnego zwiedzania, w trakcie którego przy każdej możliwej chwili sam na sam dotykałem ją w „wrażliwych miejscach”, wieczorem wróciliśmy do mnie i zamknęliśmy się w moim pokoju. Po bardzo udanym seksie moja partnerka stwierdziła: „byłeś boski”, co nigdy wcześniej jej się nie zdarzyło. Było o tyle dobre, że wtedy nawet jeszcze nie miałem pojęcia o tym, że istniej coś takiego jak sztuka miłości i nie zawsze udawało mi się ją zaspokoić. Zapamiętam tą lekcję do końca życia. Gra wstępna polegająca na wolnym budowaniu napięcia jest istotnym elementem w udanym życiu seksualnym.

 2. Atmosfera

  Tak jak pisałem w poprzednim akapicie, kobiety uwielbiają się „nakręcać” na seks. Można to zrobić przy pomocy umiejętnego dotykania, sprośnych SMS-ów albo uwalniania jej fantazji. Innym doskonałym sposobem jest stworzenie odpowiedniej atmosfery w sypialni. Tak wiem, faceci nie rozumieją, jak ważny dla kobiety jest nastrój. Zaufaj mi, zaciemnione oświetlenie, kilka świec zapachowych i nastrojowa muzyka potrafią zdziałać cuda. Na co dzień jest to za dużo zachodu, ale jeśli chcesz od czasu do czasu zaskoczyć swoją kobietę albo jej zaimponować, to atmosfera będzie twoją potężną bronią.

 3. Zamienianie się kontrolą

  Zapewne miałeś kiedyś fantazje, żeby zrobić z dziewczyną co tylko ci się podoba. Przejmowanie chwilowej kontroli nad zbliżeniem lub wprost przeciwnie, uleganie drugiej osobie, jest częstym elementem współżycia wielu par. Oczywiście musi się to odbywać w pewnych ustalonych granicach. Kobiety rzadko decydują się na seks rodem z filmów pornograficznych, ale często idą na rękę mężczyznom, którzy potrafią je doprowadzić do nieziemskiej rozkoszy. Daj swobodę swojej partnerce i spróbuj nakłonić ją do tego, by chciała z tobą realizować swoje ukryte fantazje.

 4. Obie strony muszą być zadowolone

  Seks to gra zespołowa, w której obie drużyny powinny wrócić do szatni po zwycięstwie. Sztuka polega na tym, by zrelaksować się podczas otrzymywania pieszczot i skupić się na partnerce, gdy role się odwracają. Jeżeli preferujesz seks klasyczny, nie staraj się zawsze skończyć pierwszy. Czasami warto jest przybyć do mety na drugim miejscu i cieszyć się srebrnym medalem.

 5. Nie tylko łóżko

  Wiele par popełnia błąd jakim jest ograniczanie swojego współżycia jedynie do sypialni. Czemu? Przecież jest tyle genialnych miejsc na to, żeby przeżyć chwilę przygody, ekscytacji i ryzyka. Myślicie, że w kinie jest ciemno, żeby lepiej oglądał się film? No dobra, jest, ale mam nadzieję, że rozumiesz mój punkt widzenia. W plenerowym seksie jest coś bardzo dzikiego i niebezpiecznego, co często pociąga kobiety.

 1. Nie bądź monotonny

  Są trzy podstawowe sposoby na urozmaicenie zbliżenia. Pierwszym jest zmiana pozycji. Drugi to zmiana rodzaju i miejsca pieszczot. Uważam, że jest to jedna z najlepszych zagrywek w łóżku. Trzecim, często pomijanym sposobem, jest zmiana tempa. Opisywałem to już kiedyś przy okazji artykułu o metodach 7-9 i 1-4. Na początku trochę trudno jest skoncentrować się na dobraniu odpowiedniego rytmu, ale z czasem nasze ciało naturalnie zapamiętuje ten ruch. Techniki te naprawdę robią różnicę w łóżku.

 2. Seks oralny

  Faceci uwielbiają seks oralny. Ja sam nie jestem od tego wyjątkiem. W drugą stronę jest z tym jednak różnie. Ogólnie kobiety lubią bycie pieszczoną przy pomocy języka i częściej dochodzą w ten sposób niż przez klasyczną stymulację, ale często powstrzymują je od tego dwa problemy. Pierwszym jest bardzo często występujący dyskomfort. Dziewczyny obawiają się, że ich waginy mogą mieć albo niedobry smak, albo niemiły zapach. Drugim powodem jest częsty kompletny brak obeznania facetów w tej dziedzinie. Spałem kiedyś z dziewczyną, która żaliła się na niedostatki swoich byłych partnerów w tej kwestii. Jednemu z nich wydawało się nawet, że doprowadzi ją do orgazmu lizaniem po samych udach. Kobiety zwracają uwagę na takie rzeczy, dlatego jeżeli nie chcesz jej zawieść, dobrym rozwiązaniem jest szczera rozmowa. Ona zawsze będzie wiedziała lepiej od ciebie jak chce być zaspokajana.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie