Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Bdsm dla początkujących

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Różnorodność praktyk seksualnych

Seks jest niezwykle fascynujący. Nie tylko dlatego, że uprawiany bez zabezpieczenia powoduje powstanie nowego życia, a odpowiednio praktykowany poprawia zdrowie, samopoczucie, dotlenia, relaksuje oraz zbawiennie wpływa na cały organizm, nie mówiąc już o uzdrawiającej mocy orgazmów. Seks jest fascynujący, ponieważ u każdego wygląda on inaczej. Z pozoru wydawać by się mogło, że to wyłącznie penetracja i to w kilku najpopularniejszych pozycjach, ewentualnie nieco technik oralnych czy analnych dla urozmaicenia. Nie ma jednak nic bardziej mylnego – właściwie każda forma intymnego kontaktu jest seksem, bez znaczenia jakiej płci są kochankowie i w jaki sposób zaspokajają swoje potrzeby.

 

W wielu przypadkach podniecenie seksualne pojawia się nie tylko na skutek typowej stymulacji stref intymnych, a osiągnięcie orgazmu jest procesem znacznie bardziej skomplikowanym. Niestety ale przez tabu, wciąż okalające tematy seksu, wiele osób dopiero w bardzo późnym wieku odkrywa swoje prawdziwe fetysze i upodobania. Najczęściej dotyczy to bdsm, które jest dość ostrą i mało powszechną formą seksu. Zaczynając jednak zabawy bondage i sado-maso warto przeczytać zasady bdsm dla początkujących.

 

Jak zacząć?

W przypadku rozpoczynania swojej przygody z bdsm warto pierwsze razy odbyć z doświadczonym w tym fetyszu partnerem. Dzięki jego  wiedzy i wypróbowanych metodach można na samym początku w pełni oddać się i rozsmakować w przyjemnościach związanych z zabawą tego typu. Jeśli jednak nie ma takiej możliwości, ponieważ jesteśmy w związku z partnerem lubiącym klasykę i planujemy rozpocząć praktyki bondage oraz sado-maso wspólnie, warto zacząć od najlżejszych i najdelikatniejszych metod. Stopniowe zwiększanie intensywności doznań nie tylko będzie przyjemniejsze, ale i bezpieczniejsze. Niektóre praktyki, zwłaszcza te z podduszaniem, kneblowaniem czy zadawaniem bólu w rękach niedoświadczonych osób mogą stać się niebezpieczne.

 

W seks shopach różnego rodzaju bez trudu można kupić zestawy bdsm dla początkujących zawierające skórzane lub lateksowe uprzęże, knebel, pejcz czy niewielkie dildo. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni co do zakupu, warto w pierwszej kolejności wypróbować to, co mamy w domu. Mając do dyspozycji sznurek, kabel, linę czy długą taśmę można wypróbować kilka technik wiązania partnera lub partnerki, które bez trudu znaleźć można w sieci, krawat, wstążka czy apaszka doskonale sprawdzi się do zasłonięcia oczu czy delikatnego zakneblowana, piórko pozwala delikatnie torturować łaskotkami, a linijka z kolei świetnie sprawdzi się jako szpicruta.

 

Nie brakuje sklepów…

Jeśli bdsm dla początkujących z wykorzystaniem domowych przedmiotów wydaje się jednak za mało ostre, warto z czasem wprowadzać do swojej sypialni gadżety, również stopniowo zwiększając ich wielkość lub moc. Na początek doskonale sprawdzą się dildo o niedużej średnicy, potem korki i kulki analne czy wibrujące jajeczka lub nakładki. Z czasem można poszerzać swój asortyment o maski, kneble i uprzęże, czy typowe dla praktyk bdsm gadżety, na bieżąco testując każdy z tych sprzętów. W sieci i w dużych miastach nie brakuje seks shopów nawet z ostrymi gadżetami do sypialni, a także sklepów przeznaczonych dla fetyszystów bdsm, a zatem jest w czym wybierać.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie