Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Seks Klasyczny

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Słysząc słowa seks klasyczny wiele osób kojarzy to z podstawowymi klasycznymi pozycjami seksualnymi. Jest to częściowo błąd. Ponieważ gdy mówimy o seksie klasycznym to opieramy się o rodzaje seksu. A jeśli chodzi o rodzaje seksu to mamy wśród nich właśnie seks klasyczny, ale także seks oralny czy seks analny. Oczywiście można wymienić jeszcze kilka rodzajów seksu, jednak w tym miejscu skupmy się na seksie klasycznym, który jest niesamowitym przeżyciem, które dostarcza w życiu mnóstwo przyjemności. Często, w pogoni za nowinkami i zabawkami erotycznymi zapominamy, ile rozkoszy może nam dać seks klasyczny.

Warto zapamiętać i pamiętać również w sypialni, że seks klasyczny nie równa się pozycji misjonarskiej, która jest uznawana za najbardziej klasyczną. Z definicji seks klasyczny to po prostu stosunek, podczas którego mężczyzna wprowadza członek do pochwy partnerki. Prosta i trochę mało i mało ekscytująca definicja czegoś niezwykłego. Dlatego też w seksie klasycznym ważna jest fantazja i kreatywność, by z pozycji podstawowych przejść do pozycji sprawiających jeszcze więcej przyjemności.

Warto poświęcić chwilę wspomnianej wcześniej najbardziej znanej pozycji seksu klasycznego – pozycji na misjonarza. Jest ona najbardziej powszechna i często też w wielu przypadkach pierwsza, którą poznajemy na drodze naszej seksualności. W tej pozycji dominacja jest po stronie mężczyzny. Wiele osób zastanawia się skąd w seksie klasycznym taka nazwa. Wyjaśnienie jest bardzo proste. To misjonarze nauczali, że pozycja klasyczna jest tą jedyną słuszną i prawidłową w seksie klasycznym. W tej pozycji, jak już wspomniano dominuje mężczyzna. Rola kobiety w tym przypadku ogranicza się położenia na plecach i rozłożenia nóg tak, by mężczyzna mógł na niej leżeć i podtrzymywać swój ciężar na kolanach. Gdy kobieta zgina kolana, wejście do jej pochwy jest dla mężczyzny dużo łatwiejsze, ale za to kobieta ma ograniczone ruchy.

Pozycja misjonarska jest bazą dla innych pozycji w seksie klasycznym. Dzięki nie powstały inne, interesujące pozycje, które urozmaicają uprawianie seksu klasycznego. Pozycje oparte o pozycję misjonarską są polecane dla kobiet, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z seksem klasycznym, czy też planują właśnie swój pierwszy raz. Największe zalety pozycji klasycznej to niewątpliwie poczucie bliskości i czułości. Ta pozycja pozwala na czułe słówka, patrzenie w oczy oraz pocałunki. Jest tu miejsca na bliskość fizyczną, ale także na kontakt zmysłowy między partnerami.

Seks klasyczny, szczególnie w pozycji misjonarskiej może stać się nudny i nieciekawy. Warto zatem urozmaicać go i próbować różne warianty, które doprowadzą do osiągnięcia orgazmu. Największym zbiorem pozycji seksu klasycznego, a jednocześnie jedną z najbardziej znanych książek obok Biblii jest Kamasutra, która jest indyjskim traktatem, który w sposób szczególny skupia się na seksie klasycznym i pozycjach, które mu towarzyszą.

Kamasutra od wieków uważana jest za najobszerniejszy zbiór pozycji seksualnych bazujących na seksie klasycznym. Opisuje on różne pozycje, umiejętności a także różne typy związków i sposobów oraz odmian pieszczot. Kamasutra daje nam wskazówki, które mogą pomóc we wzajemnym dopasowaniu podczas seksu klasycznego i zwiększyć doznania zmysłowe. Co ciekawe w Kamasutrze znajdują się opisy pozycji dla partnerów o różnym wzroście czy różnej budowie ciała, a także opisy, które dają instrukcje jak wykorzystać różnice wielkości narządów płciowych partnerów podczas seksu klasycznego. Kamasutra to sztuka miłości, więc poza teorią należy zawsze pamiętać, że seks klasyczny to nie tylko fizjologia, ale namiętność, miłość i relacja między dwojgiem ludzi. Warto zapoznać się z propozycjami, które niesie Kamasutra, by urozmaicić swój seks klasyczny i stale na nowo odkrywać możliwości i zwiększać przyjemność ze swojego życia seksualnego.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie