Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Stymulator sutków

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Sutki to jedna ze stref erogennych. Według naukowego nazewnictwa sutkiem nazywa się całą pierś, natomiast jej wrażliwe zakończenie o ciemniejszym zabarwieniu nazywane jest brodawką. Jednak w potocznym nazewnictwie sutkiem nazywamy właśnie to, co dostarcza najwięcej zabawy. W przypadku kobiet nie od dziś wiadomo, że same piersi jak i sutki są miejscami mocno unerwionymi, wrażliwymi na wszelkiego rodzaju pieszczoty. Płeć przeciwna również to miejsce darzy ogromnym uwielbieniem, podczas zbliżeń, pełnego stosunku czy nawet erotycznych zabaw poświęcając szczególną uwagę temu miejscu. Mało jednak która z kobiet zdaje sobie sprawę z faktu, jak mocno stymulacja sutków napędza również mężczyznę.

Niestety, ale wiele kobiet zajmując się swoim partnerem omija strefę męskich sutków, skupiając się jedynie na penisie. Oczywiście są mężczyźni, których interesują tylko tego typu pieszczoty, jednak znaczny odsetek uwielbia stymulację sutków, chociaż głośno o tym nie mówi. Niewiele kobiet z kolei zdaje sobie z tego sprawę i poświęca tej części ciała uwagę. Warto bowiem pamiętać o tej części bez znaczenia, jakiej płci jest nasz partner. Zarówno kobiety jak i mężczyźni czerpią podobną przyjemność z bycia pieszczonym w okolicy klatki piersiowej i samych sutków.

Czasem także zdarza się, że klasyczna stymulacja sutków w postaci dotyku czy pieszczot ustami nie dostarcza wystarczających wrażeń, będąc wręcz nieprzyjemnym na przykład z powodu łaskotania. W takich przypadkach warto sięgnąć po “pomoce”, jakimi obdarzyła swoich klientów branża erotyczna. Stymulator sutków to w takich przypadkach jedno z najlepszych rozwiązań. Stymulator taki przydaje się także w momentach, gdy tylko jedno z partnerów lubi zabawy sutkami, lub wręcz przeciwnie, gdy oboje partnerów w tym odnajdują ogromną przyjemność, a w przypadku niektórych pozycji, obopólne pieszczoty klatki piersiowej są fizycznie trudne do wykonania. Pomysłów na wykorzystanie stymulatorów sutków jest dziesiątki, wszystko bowiem zależy od upodobań partnerów i ich otwartości oraz pomysłowości.

Jeśli chodzi o pieszczoty z użyciem stymulatora sutków warto też rozważyć wiele opcji i modeli jakie oferuje ten gadżet. Stymulatory sutków są bowiem dostępne w wielu rozmaitych wersjach, nie tylko podzielone ze względu na kształt i kolorystykę. Ważnym jest bowiem podział na sposób stymulacji. Na rynku erotycznym dostępne są stymulatory sutków dostarczające najróżniejszych wrażeń – zwyczajne oferujące jedynie stymulacje ściskiem klipsy, stymulatory które oferują odrobinę bólu poprzez ząbki lub mocny zacisk, stymulatory połączone z wibratorem różnego rodzaju, a nawet stymulatory oferujące odrobinę wyjątkowych wrażeń – delikatnie stymulujące prądem o niskim napięciu. Dostępne są także stymulatory – pompki które powodują zwiększony napływ krwi do naczynek w sutkach, przez co zwiększają ich wrażliwość.. Wszystkie te typy dostępne są w różnych formach, wzorach i rozmiarach, tak, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klienta a także do jego indywidualnych rozmiarów i możliwości. Na rynku można znaleźć też biustonosze z wibrującymi stymulatorami umieszczonymi w małej kieszonce, klipsy, zaciski, łańcuszki, samoprzylepne silikonowe “plastry” i motylki, próżniowe kubeczki i wiele wiele innych, a wszystko to mechaniczne, sterowane ręcznie lub na pilota, którego z kolei wręczyć można partnerowi.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie