Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

5 typów kobiet, których faceci powinni unikać

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Są takie kobiety, które wprost nie mogą opędzić się od mężczyzn. Piękno, wdzięk, umiejętność flirtu i tajemniczość  gwarantują im popularność. Tym kobietom nigdy nie zabraknie adoratorów, bo są dość cwane, żeby wiedzieć co podoba się facetom. I wykorzystują tą wiedzę wprost perfekcyjnie.

Życie nie jest jednak idealne, a na każdą kobietę-anioła przypadają 3 inne, które swoim zachowaniem i usposobieniem skutecznie przyprawiają o ból głowy. Nie ma mężczyzny, który przynajmniej raz w życiu nie spojrzałby na jakaś kobietę myśląc „coś z nią jest nie tak”. Dziewczyny są specjalistkami w unikaniu pokazywania swoich wad przez kilka pierwszych miesięcy związku.  Spotykasz się z laską i coś ci nie gra? Lepiej zawczasu rozpoznać wadliwy towar, zanim skończy się gwarancja.

Któraś z poniższych pozycji brzmi znajomo? Uciekaj, póki jeszcze nie masz pierścionka na palcu.

     1. Sroka

Każdy z nas zna przynajmniej jedną kobietę, która bez oporów przespałaby się z pierwszym lepszym bogatym facetem, który się nawinie. Taka kobieta szybko wyrzuci ze swojej głowy wszelkie wady dobrze uposażonego samca. Będą liczyły się dla niej jedynie cyferki na koncie i liczba złotych kart kredytowych. Mam własne określenie na takie trzpiotki – nazywam je srokami. Czemu akurat sroki? Bo to ptaki, które cechują się legendarnym wprost zamiłowaniem do świecidełek.  Zupełnie, jak kobiety, które miękną na widok drogich samochodów, złotych pierścionków i kolczyków wysadzanych brylantami.
Twoja sąsiadka umawia się z zamożnym facetem starszym o 40 lat? To na pewno musi być miłość.

 

     2. Przewrażliwiona

Twoje problemy nie są ważne. Nie ma znaczenia, że przez redukcję etatów możesz wylecieć z roboty, a szef zaczął się na ciebie krzywo patrzeć. Nie obchodzi jej to, że się czymś stresujesz. Ktoś zarysował ci samochód? Phi, jak zwykle przejmujesz się głupotami. Spróbuj jednak powiedzieć, że nie obchodzi cię jej złamany paznokieć, to pożałujesz. I wtedy dopiero będziesz miał powód do narzekania.

Co jest absolutnie najgorszą cechą tych kobiet? Ich niesamowita wprost zdolność do odwracania kota ogonem. Kiedy ty masz poważny problem, to błahostka. W jej przypadku wszystko urasta do rangi problemu narodowego.

Aha, jeszcze jedno. Są specjalistkami w ukazywaniu siebie jako biedne ofiary. Zawsze.

     3. Gaduła

„No cześć. Mówiłam Ci już, że moja koleżanka Dorota (powinieneś o nie wiedzieć , chociaż wspominałam Ci o niej tylko dwa razy w życiu) hajtnęła się z Arkiem, tym co się kumplował z Darkiem i jego bratem Markiem? A w ogóle to ciocia Henia nie powinna się ubierać tak wyzywająco w takim wieku. Co ona sobie myśli? Sodoma i gomora, mówię Ci.  Hej, czy Ty mnie w ogóle słuchasz? Halo.”

Ten typ jest niebezpieczny. Kobiety lubią, kiedy się słucha tego, o czym opowiadają. Jeżeli zdarza Ci się bujać w obłokach podczas rozmowy ze swoją dziewczyną to wcześniej czy później możesz się spodziewać małego focha. Nie jest to takie złe, jeżeli twoja laska jest normalna. Gorzej, jeżeli przez 90% czasu to ona otwiera usta, a ty zamiast jej słuchać myślisz o finale Ligi Mistrzów.
Myślisz, że przyjemność płynąca z seksu wynagrodzi ci jej ciągłe gadanie? Zobaczymy, ile wytrzymasz. Będę mierzył czas. Daj mi tylko znaleźć mój stoper.

     4. Wieczna kokietka

Wspominałem już, że jest dobrze kiedy kobieta umie flirtować? Pozorna niedostępność, trochę emocji, szczypta humoru, garść niegrzecznych sms-ów i łyżka uroczych uśmiechów potrafią zawrócić facetowi w głowie.  Jest bardzo przyjemnie, kiedy w związku coś się dzieje, a początkowy ogień dalej płonie z tą samą mocą . Wprawni uwodziciele wiedzą, że flirt nie kończy się po zdobyciu kobiety.

Problem pojawia się kiedy lasce nie wystarcza już tylko zainteresowanie swojego chłopaka. Z kim takie foczki najczęściej flirtują, kiedy w pobliżu nie ma ich faceta? Głównie z majstrami i specjalistami, takimi jak budowlańcy, listonosze i obnośni sprzedawcy. Zwłaszcza hydraulicy cieszą się przychylnością pań. No dobra, żartuję. Wbrew scenariuszom filmów pornograficznych kobiety rzadko flirtują z przedstawicielami tych zawodów.  Twoim zmartwieniem powinni być za to jej koledzy z pracy/szkoły/koła zainteresowań, itp. Ludzie, z którymi częściej przebywa będą cieszyli się u niej większym zaufaniem.

 Czy to oznacza, że pora już zacząć śledzić swoją kobietę? Niekoniecznie. Przesadna zazdrość nigdy nie przyniesie Ci korzyści. Jeżeli będziesz ją często okazywać to nic nie zyskasz, zaczniesz ją irytować, a ona i tak wyprze się wszystkiego. Związek na tym ucierpi. Wierność dziewczyny możesz zacząć kwestionować dopiero wtedy, kiedy daje ci ku temu powody. Sam musisz ocenić, czy jest typem wiernej dziewczyny czy kokietki.

     5. Plastik

Jedna z najgorszych kategorii, do których można zakwalifikować kobietę. Z jakiegoś dziwnego powodu panuje powszechna opinia, że faceci lecą na plastiki, omijając szerokim łukiem „dobre, wartościowe dziewczyny”. To mit. Mężczyźni lecą na atrakcyjne kobiety, nie na plastiki. Piękna nie można podrobić.

Na tapeciary i inne pokemony  lecą jedynie chłopacy pozbawieni gustu. Połowa z nich pewnie spotkała swoje „królowe” w czasie awarii światła. Druga połowa jest ślepa. Trzecia połowa jest cienka z matmy i nie może liczyć na nic lepszego.

Stałe elementy stylu tapeciary to: farbowane włosy (najlepiej w zupełnie nienaturalnym kolorze, jak biel lub róż), jaskrawe ciuchy z cygańskiego lumpeksu, oczobitne kozaczki i trzy szpachle tapety na ryju. Reszty elementów wyglądu nie pamiętam, bo przy ostatnim kontakcie z plastikiem oślepłem.  Od tamtego spotkania piszę na klawiaturze przy pomocy psa przewodnika. Nie wierzysz? Proszę, wstawiam zdjęcie.

Listę można by kontynuować prawie w nieskończoność, ale daruję to sobie. Co za dużo, to niezdrowo. Czego by jednak nie powiedzieć o walniętych  dziewczynach, mają jedną zaletę: wszystkie inne wyglądają przy nich fantastycznie.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie