Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Sex w samolocie

708-777-178 wew 73
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 73
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 73 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Pracuje jako stewardessa w dużej linii lotniczej. Często jestem w pracy, którą uwielbiam. Jestem atrakcyjną kobietą to często kieruje na siebie uwagę mężczyzn. Wiedziałam, że ten lot będzie wyjątkowy. Na pokładzie był pilot, który bardzo mi się podoba. Kiedy zanosiłam posiłek pilotom ten, który mi się podoba, powiedział mi, że będziemy mieć niedługo mały postój i będzie podmiana drugiego pilota i że będzie na mnie czekać w kabinie pilotów.

W odpowiednim czasie zapukałam po kabiny, otworzył mi i zaprosił do środka. Kiedy drzwi się za mną zamknęły przycisnął mnie plecami do drzwi i nasze usta spotkały się w namiętnym pocałunku. Jego dłonie powędrowały na moje zgrane nogi i podciągnął moją spódniczkę do góry. Moje nogi w seksownych pończochach i brak majteczek spowodował, że jego ciało zareagowało błyskawicznie i poczułam na swoim ciele jego twardego kutasa.

Szybko rozpięłam mu spodnie i uwolniłam jego męskość. Odwrócił mnie szybko i wsadził mnie go od tyłu, mocno i głęboko. Pieprzył mnie jak szalony, był bardzo podniecony. Uwielbiam seks w tej pozycji a jego penis był naprawdę pokaźnych rozmiarów, na mój orgazm nie musiałam długo czekać. Odwróciłam się i oparłam go o fotel, moje usta zaczęły pieścić jego dużego kutasa, dosłownie dławiłam się jego wielkim sprzętem. Kiedy poczułam, że dochodzi to delikatnie zassałam go i trysnął w moich ustach swoją gorącą spermą, nie uroniłam ani kropli miała lekko słonawy smak. Wstałam i pocałowałam go w usta i wyszłam z kabiny.

Mam nadzieję, że kolejny lot będzie równie udany jak ten.

https://night-academy.pl/stewardesa/

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie