Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Rozmiar penisa ma znaczenie?

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Czy rozmiar ma znaczenie?

Nie będzie zaskoczeniem stwierdzenie, że penis jest największym symbolem męskości. Jednocześnie jest również źródłem kompleksów wielu mężczyzn i jednym z najdelikatniejszych tematów rozmów damsko–męskich. W świadomości każdego faceta istnieje pogląd, że jego penis jest największy, a przynajmniej większy od wszystkich jego kolegów. Ma to ogromne znaczenie dla męskiego ego oraz pewności siebie. Jeśli chcesz naprawdę urazić faceta, to powiedz mu, że ma małego wykonując przy tym wymowny gest ręką. Gwarantujemy, że więcej się do Ciebie nie odezwie. Ale tak naprawdę, czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Oto jest pytanie!

Pytanie zadawane odwiecznie przez mężczyzn. Przeciętny rozmiar penisa to od około 8 do 10 centymetrów stanie spoczynku, mierzony od nasady penisa. Jego wielkość będzie różna, u każdego mężczyzny inna, uzależniona jest od genów oraz pochodzenia. Podczas wzwodu wielkość penisa może się zwiększyć od 75 do nawet 100 procent. Przeciętny rozmiar we wzwodzie to od 14 do 18 centymetrów, co po uśrednieniu daje około 16 centymetrów, a średni obwód podczas erekcji to ok. 12,5 cm W przeciwieństwie do panów dla których rozmiar ma znaczenie, kobiety w tej kwestii są zgodne i mają zgoła inne stanowisko.

Uwaga – dla kobiet rozmiar nie ma znaczenia!

Radzimy panom wziąć tą informację za fakt. Podczas stosunku dla kobiety ważniejsze od samego rozmiaru penisa mężczyzny są jego umiejętności seksualne i tak naprawdę jego wielkość schodzi na dalszy plan. Ponad to, co ciekawe to kobieca pochwa dopasowuje się do rozmiarów penisa. Nie ma więc opcji, żeby penis nie pasował do pochwy, ze względu na swoją wielkość. Faktem jest jednak, że zbyt duży penis, to znaczy powyżej 20 centymetrów może powodować u kobiety ból podczas stosunku. W seksie dla kobiet ważniejsza jest intymność, gra wstępna, sztuka uwodzenia i podniecania kobiety, a także po prostu technika i sztuka kochania. To przede wszystkim wpływa na jakość stosunku oraz satysfakcję seksualna partnerów.

Czy można powiększyć penisa?

Choć rozmiar penisa nie ma żadnego znaczenia dla kobiet, to spore znaczenie ma dla mężczyzn, który zwłaszcza w ich mniemaniu może być sporym kompleksem. Panowie niestety często zapominają, że nie to jest akurat najważniejsze. Co jednak zrobić gdy kompleks jest tak duży, że negatywnie wpływa na męską psychikę oraz życie seksualne? Rozmiar penisa można zwiększyć, decydując się na operację chirurgiczną. Polega ona na przecięciu więzadła wiązadłowego i prosowatego, które przytrzymują one penisa, przez co jego część jest schowana pod fałdem brzusznym. Jest to dość inwazyjna metoda i wiąże się z rekonwalescencją. Drugą i trochę mniej drastyczną metodą powiększenia penisa jest zabieg, polegający na wstrzyknięciu w penisa kwasu hialuronowego, który możliwa on zwiększenie nie tylko długości, ale też na jego grubości. Należy jednak pamiętać, że obie te metody są ingerencją w organizm i mogą wyć związane z ryzykiem wystąpienia bólu, a także powikłań i komplikacji.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie