Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jest limit tego, ile kobiet możesz rozbierać wzrokiem naraz

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Czy zdarzyło ci się kiedyś może wyjść gdzieś i od razu zapłonąć pożądaniem do kilku kobiet naraz? Może była to grupka ładnych studentek, może akurat jakiś event z pięknymi hostessami, może po prostu idąc po ulicy lubisz obczajać co lepsze sztuki. Nie ma znaczenia, w jakiej sytuacji to nastąpiło, ważne jest to, że powinieneś wyhamować. Jeżeli wchodzisz na imprezę, gdzie siedzą blisko siebie trzy fajne laski i będziesz się starał uwieść wszystkie naraz, to spalisz podryw. Dzieje się tak, ponieważ płeć piękna nie znosi bezwarunkowego podrywu w myśl zasady: „nieważne która, byleby było co robić w nocy”.

Zapewne słyszałeś kiedyś o tym, że wszyscy lubimy być unikalni. Gdyby było inaczej, piercing i tatuaże nigdy by nie istniały. Lubimy się wyróżniać i zaznaczać swoją indywidualność, żeby zaimponować innym i zdobyć ich uznanie. Stwierdzenie to jest prawdziwe zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, jednakże to paniom zależy na oryginalności ciut bardziej. Jak dwóch facetów przyjdzie ubranych podobnie, to nic się nie stanie. Jak przyjdą dwie tak samo ubrane kobiety, to szykuj się na III wojnę światową. Wyobraź sobie, co się stanie, kiedy zignorujesz tą potrzebę unikalności. W najlepszym razie możesz liczyć na kosza. W najgorszym zostaniesz wyśmiany przez kilka kobiet, w dodatku na własne życzenie.

Badania w kwestii postrzegania przez kobiety mężczyzn, którzy szybko przerzucają się na kolejne cele, zostały przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu w Northwestern. Zbadali oni panów biorących udział w popularnym na zachodzie systemie speed-datingu, czyli szybkich randek. Polegają one na tym, że przychodzi się na zebranie singli i po kolei rozmawia ze wszystkimi przedstawicielami płci przeciwnej. Rozmowy te trwają krótko, bo tylko kilka, kilkanaście minut i opierają się na zasadzie, że albo coś zaiskrzy, albo nigdy więcej się nie zobaczymy. Z racji tego, że podczas każdej sesji ma się styczność przynajmniej z kilkoma kobietami, jest to doskonałe środowisko do badania wpływu bezwarunkowego pożądania wobec wszystkich atrakcyjnych kobiet na szansę powodzenia spotkania.

Badacze skupili się na tym, jak postrzegani są przez kobiety mężczyźni, którzy wykazywali większe zainteresowanie i pożądanie dużą ilością kandydatek. Wyniki były jednoznaczne. Płeć piękna oceniła takich panów bardzo krytycznie. Znacznie większe prawdopodobieństwo sukcesu odnosili mężczyźni, którzy po wstępnym przejrzeniu kandydatek skupili się tylko na jednej. Jeden z przewodniczących badania, dr Paul Eastwick, stwierdził że pożądanie ukierunkowane na zbyt wiele przedstawicielek płci przeciwnej powoduje u nich utratę zainteresowania. Kobiety postrzegają takich samców jako mało wiernych i niestałych w uczuciach, co świadczy o nich bardzo źle.

Bezwarunkowe podrywanie wszystkiego, co się rusza, świadczy o niskich standardach mężczyzny i działa jedynie na filmach. W rzeczywistości kobiety szybko podchwycą takie zachowanie i włączą swoje tarcze obronne. Jedynym wyjątkiem od tej reguły są celebryci i inni bardzo popularni faceci, którzy przez swoją wyjątkowość mogą liczyć na specjalne traktowanie. W takim przypadku kobiety będą o walczyły o takiego samca alfa, nawet jeśli oznacza to konkurencje ze strony kilkunastu kobiet.

Wiemy już, czego nie należy robić, więc może teraz powiem dwa słowa o tym, co należy robić. W jaki sposób najłatwiej wzbudzić w kobiecie przekonanie, że jest wyjątkowa? Najlepiej zrobić to przy pomocy dobrze dobranego komplementu. Daruj sobie oklepane zagrywki w stylu „jesteś taka piękna”. Atrakcyjne kobiety słyszą takie teksty praktycznie co chwilę. Najlepsze komplementy trzeba dopasować do sytuacji. Możesz to zrobić komplementując jak dobrze jej w danym ubraniu, np.: ta sukienka ładnie uwidacznia Twoją zgrabną sylwetkę. W przypadku, jeżeli znasz kobietę trochę dłużej możesz użyć genialnego „chyba schudłaś” (działa bardzo dobrze, o ile nie mija się z rzeczywistością jak strzały piłkarzy polskiej reprezentacji z bramką). Generalnie starasz się po prostu unikać tekstów, które są używane najczęściej. Powiedz jej coś, czego jeszcze nie słyszała od nikogo, a zapamięta cię na długo.

Podrywanie kilku kobiet w tym samym miejscu w tym samym czasie najczęściej wzbudza jedynie politowanie i jest wadą, której musisz się pozbyć, jeżeli chcesz zostać Uwodzicielem. Nie możesz lecieć na wszystko, co ma cycki i nogi. To tak, jakbyś wszedł do monopolowego i zamawiał na przemian dobre whisky za stówę i sikacza za 3,60. Kobiety nie lubią mężczyzn, którzy nie mają standardów. Wybieraj zawsze jedną dziewczynę i skupiaj się tylko na niej. W przypadku porażki twoim kolejnym celem powinna być kobieta, która nie widziała, jak próbujesz uwieść inną. W ten sposób oszczędzisz sobie wielu problemów.

Wniosek? Nawet, jeżeli widzisz kilka atrakcyjnych kobiet naraz, nie daj tego po sobie poznać. Robiąc to ryzykowałbyś, że wszystkie obrócą się przeciwko tobie, a to zawsze najgorsza możliwa sytuacja. Wybierz jeden cel i się go trzymaj. Spraw, żeby ta wybrana kobieta poczuła się wyjątkowa i uwielbiana, a jednocześnie rób wrażenie mężczyzny, który ma duże wymagania i nie leci na każdą. Takie zachowanie da ci największe szanse na sukces.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie