Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Język ciała część

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

We wczesnych fazach interakcji z kobietą, kiedy jeszcze nawet nie padły pierwsze słowa, wasze umysły już są w stanie zdobyć co nieco informacji o sobie. Facet zwróci uwagę głównie na wygląd dziewczyny, natomiast mózg kobiety dokona wstępnego rozeznania twojej osobowości na podstawie sposobu, w jaki będzie się zachowywało twoje ciało. Dobra mowa ciała sprawi, że będziesz się wydawać kobiecie bardziej atrakcyjny, nawet jeśli nie jesteś. Zły język ciała sprawi, że będziesz się wydawać kobiecie bardziej potrzebujący i zdesperowany, nawet jeśli taki nie jesteś.

Mowa ciała to absolutny fundament uwodzenia. Składają się na nią dwa aspekty:

  • Sposób bycia – to jak się obnosisz, twoja postawa, stopień odprężenia i to, co robisz ze swoim ciałem
  • Pozycja – kąt pod jakim jesteś skierowany do kobiety i twoje położenie wobec niej

 

Dzisiaj zajmiemy się tym pierwszym aspektem, gdyż jest ważniejszy.

Poprawny język ciała bez udziału świadomości musisz opanować na bardzo dobrym poziomie. Tu nie ma mowy o półśrodkach. Nie możesz sobie pozwolić na to, byś podczas podrywu To tak, jakbyś był bokserem i zastanawiał się na ringu, którą nogę dać do przodu. W tym czasie twój przeciwnik przylutowałby ci już parę mocniejszych sztychów. Kiedy rozmawiasz z laską na ulicy, ostatnie czego chcesz to myśleć o tym, jak zachowuje się twoje ciało. Dlatego właśnie tak ważne jest przestawienie swojego sposobu bycia na automat. Przeciętnie zajmuje to od 2 do 3 miesięcy, ale warto. Naprawdę warto, bo mowa ciała daje ci tyle, ile buty dają sprinterowi.

W celu wyrobienia sobie pozytywnych nawyków, przez najbliższe miesiące wykonuj przedstawione przeze mnie poniżej rady. Na początku będzie to wymagało twojego stałego i świadomego poprawiania postawy. Z czasem coraz częściej będziesz doświadczał nieświadomej, swobodnej i prawidłowej postury. Zacznij od zmiany swojego sposobu chodzenia, potem przyjdzie czas na posturę.

  1. Staraj się trzymać jak najbardziej wysoko. Nie ma znaczenia, jaki masz faktyczny wzrost.Zawsze staraj się wyróżniać z otoczenia poprzez wyprostowaną sylwetkę.
  2. Trzymaj głowę wysoko. Lekko uniesiony podbródek to oznaka pewności siebie, ale nie powinieneś z tym przesadzać. Masz odznaczać się pewnością siebie, nie arogancją. Absolutnie nie powinieneś patrzeć w dół. Samiec alfa kieruje wzrok zawsze wprost.
  3. Zrelaksuj się. Ten stan nasze mózgi najłatwiej rozróżniają po napiętych ramionach i plecach. Rozhuśtaj nieco swoje ciało i ramiona podczas chodu(tylko bez przesady, bo wyjdziesz na dresika robiącego okrążenie po swojej dzielni, yo yo). Staraj się zawsze dążyć do zrelaksowanej postawy.

  4. Nie wykonuj gwałtownych ruchów bez potrzeby. Jeżeli ktoś wchodzi do pomieszczenia, to nie koncentruj się na tej osobie. Spróbuj skupiać się na jednej rzeczy i nie rozglądać na boki bez sensu – tworzy to wrażenie, że jesteś bardziej nerwowy niż jest w rzeczywistości. Jeżeli ktoś zwraca się do ciebie, to odwróć ciało lub głowę w jego kierunku z pewnym opóźnieniem. Samce alfa nigdy nie zwracają na innych więcej uwagi, niż na siebie, dlatego wolno przekierowują swoją uwagę na kogoś innego.
  5. Unikaj pośpiechu. Wyobraź sobie, że nie idziesz, a lekko przechadzasz się przez basen wypełniony wodą. Poruszaj się jak model na wybiegu. Masz się zachowywać, jakbyś cieszył się życiem, a ludzie cieszący się życiem rzadko się gdzieś śpieszą. Jeżeli ciężko jest ci to sobie wyobrazić, to przyjrzyj się, w jaki sposób poruszał się Daniel Craig odtwarzając rolę Bonda.
  6. Pokazuj swoją pewność siebie. Jesteś mężczyzną, więc zachowuj się jak mężczyzna. Trzymaj się wysoko. Wypnij klatę do przodu. Trzymaj proste plecy, kiedy chodzisz i siedzisz. Jeżeli masz dylemat, czy być bardziej spokojny, czy też bardziej pewny siebie, wybierz opcję drugą. Lepiej być kotem niż myszą.

Weź sobie do serca powyższe rady, a niesamowicie pomoże ci to w twojej walce o niewieście serca. Jeżeli będziesz je stosował przez dłuższy czas, możesz zaobserwować dwie reakcje. Pierwszą z nich będzie postrzeganie cię przez niektóre osoby jako bardziej pewnego. Nie zawsze ci to powiedzą, ale zauważysz, że traktują cię nieco inaczej. Będą jakby bardziej świadomi twojego zachowania. Drugą reakcją będzie krytycyzm. Niektórzy ludzie, którzy znają cię od dawna, mogą ci wyrzucać, że zachowujesz się jak paw, albo jakiś król. Nie przejmuj się tym. Część ludzi żyje chyba tylko po to, żeby krytykować innych, podczas gdy sami są przeciętni jak pasztet z Tesco. Nie ma takiego dzieła na świecie, choćby nie wiem jak wspaniałego, które nie doczekało się ani jednego hejtera. Do pieca z tym szajsem, a potem zakopać prochy. Masz być sobą i nie słuchać innych.

Po opanowaniu czysto męskiego sposobu poruszania się pora wziąć się jeszcze za posturę. Tutaj istnieje w zasadzie tylko jedna, ale za to kardynalna zasada. Jej nieprzestrzeganie sprawi, że będziesz wyglądać na słabszego i znacznie bardziej zainteresowanego drugą osobą rozmówcę (a to źle). To tak jakbyś przyszedł na rozmowę a pracę, a twój przyszły szef robił od razu wszystko, żeby cię zatrzymać. Na pewno zrobi to mniejsze wrażenie, niż gdybyś musiał się sam postarać i udowodnić mu swoją wartość. W wypadku rozmowy o pracę taka sytuacja skończyła by się happy endem. W przypadku rozmowy z foczką już nie. Najpewniej stwierdzi ona, że za bardzo ci zależy, po czym może się spłoszyć lub być mniej zainteresowana.

Zasada, o której mówiłem, to niepochylanie się w stronę rozmówcy. Dynamika konwersacji wygląda tak, że osoba bardziej zainteresowana drugą osobą, lub mająca niższe miejsce w hierarchii społecznej, będzie się pochylać w stronę rozmówcy. Osoba wyżej w hierarchii znacznie częściej będzie stała nieco odchylona. Jako że okazywanie zbytniego zainteresowania w początkowej fazie podrywu nie jest dobrym pomysłem, lekko mówiąc, powinieneś tego unikać. Od tej reguły w zasadzie nie powinieneś robić wyjątków. No, może poza sytuacjami, kiedy ty lub ona chcecie sobie powiedzieć jakiś sekret. W takim wypadku masz moje rozgrzeszenie.

Tak jak już mówiłem, potrzeba 2-3 miesięcy, by opanować sposób bycia w stopniu znacząco poprawiającym twoje umiejętności uwodziciela. Jeżeli jednak poświęcisz ten czas na doprowadzenie swojej mowy ciała do perfekcji, to będzie to jedna z najlepszych decyzji, jakie powziąłeś w życiu. Język ciała jest w pewnym stopniu fenomenem. Najpierw jedynie pokazujesz innym obraz samego siebie, który nie jest do końca prawdziwy. Potem naprawdę zaczynasz stawać się bardziej charyzmatyczny. Nie udajesz, a naprawdę stajesz się bardziej władczy i pewny siebie. Co więcej, twoje otoczenie dostrzega tą zmianę i zaczyna cię traktować z większym poważaniem. To jeszcze bardziej napędza twoją wewnętrzną przemianę. Ani się obejrzysz, a samą postawą będziesz się wyróżniał z tłumu. Zrobisz swój pierwszy krok na drodze do stania się samcem alfa pożądanym przez kobiety.

 

Jeżeli na dźwięk słowa „pozycjonowanie” pierwszą rzeczą, która przychodzi ci na myśl, jest wysokie miejsce na listach wyszukiwarek i techniki SEO, to muszę cię rozczarować. Tym terminem będę określał przyjęcie takiej pozycji, która gwarantuje optymalne warunki podrywu. Nie chcesz przecież na przykład stać tyłem do kobiety, którą próbujesz uwieść. Pozycjonowanie nie jest bardzo skomplikowanym zagadnieniem, więc naprawdę polecam ci wzięcie sobie poniższych rad do serca.

Generalnie najważniejsze jest to, żebyś przyjął taką pozycję względem dziewczyny, dzięki której nie będziesz wydawał się jej zupełnie obcy. Z uwagi na dużo mniejszy poziom zaufania zwykle przy poznaniu będziesz stał naprzeciwko obcego mając go w polu widzenia(co by tu akwizytor czy inny świadek Jehowy nie włożył ci noża pod żebra, kiedy na chwilę odwrócisz wzrok). Wśród znajomych możemy natomiast pozwolić sobie na więcej luzu i stać nieco lub zupełnie bokiem. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy dwoje ludzi dyskutuje o czymś w cztery oczy i nie ma ochoty na interakcję z nikim innym. Wtedy dwoje przyjaciół może stać naprzeciwko siebie.

Najbardziej efektywnie wykorzystasz powyższą zależność, jeżeli rozmowę z gąską zaczniesz podchodząc do niej pod skosem, po czym jak najszybciej postarasz się znaleźć po którejś z jej stron. Nie rób tego jednaj z zaskoczenia, jak jakiś ninja. Otwarcie, Przejście, i na początku fazy Atrakcji możesz już swobodnie zmienić pozycję na tą bardziej sprzyjającą nawiązaniu kontaktu. Stanie z boku ułatwi ci też delikatny kontakt fizyczny, np. dotknięcie jej ramienia.

Co robić w przypadku, kiedy podchodzisz do dwóch lasek naraz, na przykład w barze? W takim wypadku możesz wykorzystać tą samą zasadę, co przy podejściu do jednej kobiety. Podejdź pod kątem, po czym zajmij pozycję z boku. Dla obserwatora z zewnątrz będzie się wydawało, że jesteście starymi znajomymi. Będziesz też mógł bardziej swobodnie gadać. Stojąc przed laskami wyglądałbyś jak ktoś, kto przyszedł wysępić papierosa. Albo ktoś, kto chce im coś sprzedać. W każdym razie byłbyś na tej gorszej, przeznaczonej dla obcych pozycji.

Bardzo ważna jest też zasada muru. Mówi ona o tym, że bardziej silna społecznie osoba zawsze stoi tyłem do ściany. Osoba lub osoby, które rozmawiają z tobą kiedy twoje plecy są blisko ściany, sprawiają wrażenie, jakby to one były bardziej zainteresowane rozmową. W przypadku kobiet wygląda to trochę z zewnątrz, jakby to one podrywały ciebie, a nie na odwrót.

Na koniec powinieneś jeszcze zapamiętać, ze nie musisz stać sztywno w jednym miejscu. Zachowaj pozycję z boku, po czym przesuwaj się nieznacznie podczas rozmowy. Dobrze jest, kiedy to kobieta ustawia się względem ciebie lub robi krok do ciebie, kiedy ty się trochę odsuwasz. Oznacza to, że przejąłeś kontrolę nad dynamiką rozmowy i twój cel podświadomie za tobą podąży.

Nauka pozycjonowania jest dosyć prosta. Ja zwracałem uwagę na podchodzenie pod kątem i stanie z boku na samym początku, kiedy jeszcze podchodziłem z banalnymi pytaniami, np. o drogę. Dosyć szybko weszło mi to w krwiobieg i dzisiaj robię to już bez udziału świadomości. Dlatego tobie radzę zrobić to samo. Bez pozycjonowania nigdy nie opanujesz perfekcyjnej mowy ciała. Ma ono taką samą rolę w całości kształtowania uwodziciela, jak pojedyncza karta w domku z kart. W dodatku jest to karta z samego dołu. Pozbądź się jej, a runie całość.

 

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie