Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Edging

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Edging jest doskonałą techniką pozwalającą na uzyskanie większej kontroli nad ejakulacją. Metoda ta ma więc swoje plusy również w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Do tego jej koncepcja jest bardzo prosta i można się jej szybko nauczyć.

Edging nazywany jest też świadomą kontrolą orgazmu. Najlepiej na początku zastosować go samemu podczas masturbacji, gdyż wtedy mamy większą kontrolę nad całym procesem. Technika ta polega na doprowadzeniu się do stanu tuż przed orgazmem, a następnie chwilowemu zastopowaniu. Podczas pauzy można głębiej oddychać, żeby szybciej ochłonąć. Należy też uważać, by nie przekroczyć punktu bez powrotu, czyli momentu, po którym nie można już powstrzymać orgazmu i wytrysku. Po przerwie wracamy do pobudzania członka i powtarzamy cały proces.

Edging krok po kroku

1. Poprzez masturbację doprowadź się do stanu tuż przed wytryskiem.
2. Zrób przynajmniej kilkusekundową przerwę.
3. Kiedy ustąpi ochota na orgazm, powróć do masturbacji.
4. Powtórz poprzednie kroki kilka razy.
5. Po kilku takich powtórzeniach możesz dojść.

Po opanowaniu tej metody podczas masturbacji można ją zastosowaćwedle uznania podczas stosunku.

Jeszcze jednązaletą Edgingu jest budowanie większego orgazmu. To metoda znana już od starożytności. Jeżeli nie osiągniesz orgazmu od razu, a cały proces się przedłuży, to wtedy zwykle ostateczne wrażenia są bardziej intensywne. Najlepiej jest to wypróbować w praktyce.

Powyższa zależność jest też bardzo przydatna w kontekście kobiet. Możesz doprowadzić swoją partnerkę na szczyt od razu, albo trochę się z nią podroczyć, nie dając jej od razu tego, czego pragnie. Takie działanie bardzo wzmocni efekt końcowy i pozostawi lepsze wrażenie. Dlatego tak często piszę o budowaniu odpowiedniego napięcia. Natura ludzka jest taka, że jeszcze bardziej pragniemy tego, co wodzi nas za nos.

Podsumowując, Edging pozwala na lepsze kontrolowanie ejakulacji. Ucząc się zachowań i reakcji własnego ciała łatwiej przejmiesz władzę nad tym elementem, który normalnie jest poza nasząkontrolą.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie