Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Strefa komfortu – klatka ludzi przeciętnych

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Strefa komfortu jest to wyznaczona przez nas samych granica tego, czego zrobienie uważamy za możliwe. To co znajduje się poza strefą jest trudne i wymaga poświęcenia czasu oraz energii. Przyswojenie nowej wiedzy jest zawsze nieodłącznie związane z przekroczeniem strefy komfortu. Odczuwamy niechęć przed podjęciem nowych zadań, więc przekładamy je na później albo „na jutro”. Oczywiście mija dzień, potem następny i nic się nie zmienia. Jeżeli snujesz dużo planów z których większości nie udaje ci się zrealizować, bo przełożyłeś je „na kiedyś”, to znaczy że masz problemy z opuszczaniem strefy komfortu.

Absolutnie każdy uwodziciel musi posiadać umiejętność wychodzenie ze strefy komfortu. Nie ma tu wyjątków od reguły. Nie obawiaj się jednak, to nie jest tytanicznie trudne zadanie. Po prostu większość ludzi popełnia proste błędy albo od razu zakłada na barki zbyt duży ciężar.

Nazwa strefy wzięła się od tego, że jej opuszczenie wywołuje nieprzyjemne uczucia. Nasz umysł, a raczej jego część zwana układem limbycznym, wzbrania się przed zmianą. Dzieje się tak, gdyż w czasach prehistorycznych wszelkie zmiany w naszym życiu zmniejszały szansę na przeżycie (np. wędrówka w nieznany teren lub spożycie nieznanej rośliny). Umysł stosował reakcję obronną w postaci niechęci do podejmowania nowych działań z wyjątkiem tych niezbędnych do przeżycia. Dzisiaj wychodząc na miasto pobiegać już nie ryzykujesz, że dopadnie cię dziki tygrys. Nie żyjemy w czasach, gdzie każde ryzyko jest obarczone wielką stratą w przypadku porażki. Wprost przeciwnie. Ci, którzy działają, zdobywają bogactwo, sukces i kobiety. Ci, którzy nie robią nic, by osiągnąć wymarzone życie, spędzają noce rozmyślając nad tym, dlaczego znowu coś poszło nie tak.

Poziom trudności wyjścia ze strefy komfortu zależy od motywacji. Ta z kolei uwarunkowana jest kilkoma czynnikami, z których najważniejsze to cele i silne emocje. Jeżeli cel jest zachęcający, a ty masz już serdecznie dość porażek i niedokończonych planów, będziesz miał znacznie większe szansę na sukces. Jeżeli istnieje w Tobie samo pragnienie osiągnięcia sukcesu, to już jesteś na dobrej drodze. Ambicja jest przyjaciółką marzeń.

Co daje pokonywanie granic? Każde opuszczenie strefy komfortu prowadzi do powstania nowych połączeń między komórkami mózgowymi. Im więcej nowych połączeń, tym więcej umiemy i tym większa jest nasza strefa komfortu. Na tym właśnie polega nauka. Im więcej powiązań między neuronami stworzy się w twoim mózgu, tym lepszy się stajesz w danej czynności. Dotyczy to praktycznie każdej dziedziny życia, bo w rzeczywistości wszystko, co robimy, to jakaś umiejętność (no, może poza oddychaniem). Nawet odwaga może być efektem treningu. Myślisz, że średniowieczni rycerze byli super odważni, bo walczyli w bitwach na śmierć i życie? Otóż już od najmłodszych lat trenowano ich w sztuce wojennej. Kiedy stawali do prawdziwej walki, mieli już za sobą setki, jeżeli nie tysiące godzin ćwiczeń. W tańcu stali lepiej być weteranem niż rekrutem.

Rozszerzanie strefy komfortu sprawi, że zachowania, które wydawały ci się trudne lub męczące, staną się łatwą rutyną, której wykonywanie nie będzie Ci już sprawiało problemów. Pewnie zastanawiasz się, ile czasu jest potrzebne na zmianę przyzwyczajeń? Zaskoczę cię. To nie jest kwestia 3 lat, roku, ani nawet miesiąca. Minimalny czas potrzebny na przyswojenie nowego przyzwyczajenia to 3 tygodnie. Tak, wystarczy 21 dni pracy, a zaczniesz się czuć lepiej i pewniej w danej dziedzinie. Kontakty z kobietami nie są tu wyjątkiem.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie