Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

10 mało znanych faktów na temat pochwy

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Wagina to taka rzecz, do której za młodu bardzo chcemy się dostać, potem pragniemy mieć zawsze przynajmniej jedną w zasięgu, a na starość żałujemy, że już nie możemy z niej korzystać. Spędzimy z nią dużo czasu w życiu, dlatego warto co nieco o niej wiedzieć. Wszystkich antywaginosceptyków zapraszam do przeczytania tego artykułu.

1. Słowo wagina w filmie zostało użyte po raz pierwszy w animacji “The Story of Menstruation,” (Opowieść o menstruacji) wydanej w 1946 r. przez…. Walta Disneya. Tak, mi też było trudno w to uwierzyć.

2. Większość zakończeń nerwowych w pochwie  znajduje się w jej pierwszych 5 cm.Dlatego właśnie nie należy skupiać się jedynie na długości penisa. Liczy się jeszcze jego grubość.

3. Ważną rolę w seksie odgrywają mięśnie dna miednicy kobiety. Odpowiadają one nie tylko za trzymanie moczu i poród, ale także za odczuwanie przyjemności w czasie stosunku. Partnerka zwierając swoje mięśnie Kegla może uczynić swoją pochwę nieco ciaśniejszą, co z pewnością zadowoli większość panów. Zwiększy tym samym również jakość własnych doznań.

4. Włosy łonowe rosną tylko przez 3 tygodnie. W przeciwieństwie do włosów na głowie, które u niektórych lasek mogą sięgać nawet do tyłka (co zresztą na przykład ja uważam za bardzo seksowne), włosy łonowe kobiety po 3 tygodniach po prostu przestają rosnąć.

5. Skoro już mowa o włosach łonowych, to mogą one działać jak przynęta na mężczyznę. Wydzielają feromony, które działają pociągająco na facetów. Do tego posiadanie takiego owłosienia jest oznaką, że dziewczyna jest już biologicznie zdolna do posiadania dziecka.

6. Łechtaczka, która jest elementem waginy, jest około dwa razy bardziej unerwiona, niż penis mężczyzny. Znajduje się na niej około 8000 zakończeń nerwowych – w główce członka jest ich tylko 3500 – 4000. To jeden z powodów, dla których nie mamy tak spektakularnych orgazmów jak nasze partnerki.

7. Słowo wagina pochodzi od łacińskiego wyrazu oznaczającego pochwę miecza. Stąd właśnie jedna z nazw cipki to właśnie pochwa.

8. Nie tylko penis powiększa się poprzez podniecenie. Również pochwa, której standardowa głębokość to około 9 cm, powiększa się aż dwukrotnie dzięki stymulacji seksualnej.

9. Jedna do dwóch kobiet na 10 000 rodzi się bez błony dziewiczej. Nie dajcie się jednak zmylić panowie. Jeżeli laska zacznie wam gadać, że ona do nich należy, to na bank zmyśla. Za czasów, kiedy religia i obyczajność były bardziej rygorystyczne, kobiety miały wręcz obowiązek dochować cnotę do ślubu. Dziewice były po prostu więcej warte. Co mówiły kobiety, którym po drodze podwinęła się noga i „zgubiły” swoją cnotę? Popularną wymówką był wypadek podczas chodzenia po płocie albo inne nieszczęście, które skutkowało urazem błony. Czego to ludzie nie wymyślą….

10. O orgazm kobiecie jest łatwiej przed lub podczas menstruacji. Tak, wiem, że to lipna sytuacja, ale tak już niestety jest. Możemy tylko tym się pocieszać panowie, że dobry koń i po błocie pojedzie.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie