Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

10 zawodów, które najbardziej imponują kobietom

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 73856 (3,69 zł/sms)

Praca jest, obok pieniędzy i prestiżu,  jednym z najważniejszych wyznaczników pozycji społecznej. Panowie wykonujący niektóre zawody cieszą się znacznie większym zainteresowaniem ze strony pań niż ich odpowiednicy z mniej popularnych branż. Poniżej wyniki ankiety przeprowadzonej na jednym z bardziej popularnych forów dla kobiet. Badanie dotyczyło najbardziej pożądanych u mężczyzny zawodów.

10) Fotograf

Obecność tego zawodu w zestawieniu można umotywować artystycznym charakterem tej profesji. Fotografowie wychwytują to, co najpiękniejsze ze świata i uwieczniają chwile. Najlepsi z nich mają przyjemność pracować z modelkami i gwiazdami show biznesu. W ostatnich czasach, wraz z postępem technologii i programów do obróbki zdjęć, zawód ten stał się bardziej powszechny i przystępny.

 

9) Pilot

Jeden z  fachów nieodłącznie związanych  z odpowiedzialnością, autorytetem i posiadanym doświadczeniem. Dodatkową zaletą tego zawodu jest to, że piloci ubierają się zwyczajowo w mundury. Taki ubiór kreuje specyficzny sposób postrzegania osoby przez pryzmat władzy i kontroli nad otoczeniem. Zdolności przywódcze od zawsze są dobrze postrzegane u mężczyzn.

8) Inżynier

Chodź coraz więcej pań zaczyna uczęszczać na kierunki techniczne, to jednak w dalszym ciągu są one oblegane głównie przez osobników płci męskiej. Panowie z takim wykształceniem najczęściej odznaczają się wysoką inteligencją i znacznie łatwiej jest znaleźć im zatrudnienie. Większość z nich posiada również umiejętność naprawy drobnych usterek w domu. Złota rączka to jedna z pożądanych przez kobiety cech.

7) Policjant

Jeszcze jedna profesja, w której noszenie munduru jest nieodzowne. Wzmaga to autorytet jednostki i jej kontrolę nad otoczeniem. Dodatkowym atutem jest zapewne pewien stopień ryzyko nieodłącznie związany z byciem policjantem. Kobiety lubią facetów, którzy nie boją podejmować się ryzyka.

6) Polityk

Zawody związane za sprawowaniem władzy i autorytetem jednostki od zawsze cieszyły się powodzeniem u pań. Profesje te są naturalnie wywierają pewną dozę szacunku i respekt. Do tego należy jeszcze pamiętać, że politycy to przeważnie dobrzy mówcy. Zapewne niejedna kobieta uległa ich umiejętności dawania obietnic bez pokrycia.

5) Strażak

Fach nieodłącznie związany z ryzykiem i niebezpieczeństwem.  Dodatkowo strażacy muszą wykazać się dużą dozą siły i ogólnej sprawności fizycznej. Ratowanie ludzi z pożaru to nie przelewki. Jako ciekawostkę podam, że ubiór strażaka jest uznawany przez panie za najbardziej seksowny(można powiedzieć, że to taki męski odpowiednik stroju pielęgniarki).


4) Weterynarz

Opiekuńczość jest cechą, która wzbudza ciepłe emocje w wielu kobietach. Jeżeli facet troszczy się o zwierzęta to znaczy to również, że będzie troszczył się o swoją partnerkę. Dodatkowym atutem jest fakt, iż weterynaria jest powszechnie uważana za dobrze opłacalny i elitarny zawód.

3) Przedsiębiorca

Założenie własnej działalności cechuje ludzi zaradnych i odpowiedzialnych. Tacy mężczyźni najczęściej posiadają umiejętność podtrzymania ogniska domowego i utrzymania członków swojej rodziny. Poza tym są oni panami własnego losu i nie muszą przejmować się narzekaniami szefa. Jeżeli natomiast sami są szefami, to potrzebują do tego pewnej dozy umiejętności przywódczych i charyzmy, co zawsze robi na kobietach dobre wrażenie.

2) Prawnik

Profesja ta jest dla wielu marzeniem, gdyż z reguły prawnicy doskonale radzą sobie finansowo. Wielu z nich obraca się wśród elit życia społecznego i politycznego. Ich wysoka pozycja społeczna jest nagrodą za lata zgłębiania skomplikowanej litery prawa. Nie wszystkim, którzy rozpoczynają studia prawnicze, się udaje, przez co zawód ten także uznawany jest za elitarny.

1) Lekarz

Do głównych zalet rzemiosła lekarskiego należą wysokie wynagrodzenie i szacunek społeczny dla osób ratujących ludzkie życia. W kobiecej wyobraźni lekarze figurują jako ludzie troskliwi, którzy będą potrafili wziąć pod swoje skrzydła najbliższych. Dobrą famę temu zawodowi gwarantują również seriale oddziałujące na kobiecą psychikę, w których lekarze przedstawiani są zazwyczaj jako młodzi, inteligentni i przystojni pozytywni bohaterowie.


Jak widać z podsumowania, największym szacunkiem kobiet obdarzeni są faceci uprawiający prestiżowe zawody wymagające inteligencji, zaradności i zdolności przywódczych. Tacy mężczyźni mają w teorii największe szanse na zapewnienie partnerce prawidłowych warunków do stworzenia szczęśliwej rodziny.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie