Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jak pieścić kobietę?

708-777-178 wew 8
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 8
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 8 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Kobiecy orgazm to prawdziwa enigma dla wielu mężczyzn. Jak pieścić kobietę? Jak sprawić kobiecie prawdziwą rozkosz? To tylko jedne z pytań, na które faceci nieustannie poszukują odpowiedzi. Nic zresztą dziwnego. Kobieca przyjemność może przybierać różne oblicza. Osiąganie przyjemności oraz satysfakcji seksualnej przez kobietę jest kwestią bardzo indywidualną i najlepiej zapytać partnerkę otwarcie co najbardziej lubi. Często jednak kobiety wstydzą się rozmawiać wprost o swoich potrzebach oraz o tym, jak i gdzie konkretnie lubią być pieszczone. Podpowiadamy zatem, jak sprawić, żeby kobieta poczuła prawdziwą rozkosz.

Poznaj kobiece strefy erogenne

W przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety nie lubią gdy podczas stosunku przechodzi się od razu do rzeczy. Przechodząc od razu do intensywnych pieszczot narządów płciowych kobiety możesz osiągnąć wręcz efekt odwrotny do zamierzonego. Najlepiej jest stopniować napięcie i powoli rozgrzewać atmosferę, pieszcząc poszczególne strefy erogenne kobiety, co z pewnością sprawi jej ogromną przyjemność, a więc jak pieścić kobietę? Gdzie znajdują kobiece strefy erogenne? Podpowiadamy.

Ważne! Kobieca skóra jest o wiele bardziej delikatna i wrażliwa na dotyk, aniżeli męska. Uważa się, że kobieta ma aż o 15% więcej czułych miejsc niż mężczyzna, dlatego poza wymienionymi strefami erogennymi warto samemu poszukiwać wrażliwych miejsc na kobiecym ciele.

Twarz, szyja i głowa – na twarzy znajduje się wiele miejsc czułych na dotyk. Są to przede wszystkim usta, skronie, policzki, linia żuchwy, a także uszy- w szczególności płatki uszu, są bardzo wrażliwą strefą erogenną. Jeśli chcesz sprawić przyjemność kobiecie delikatnie ją głaszcz, całuj. Stopniowo możesz intensyfikować dotyk. Wszelkie ssanie i delikatne podgryzanie jest jak najbardziej wskazane. Możesz także głaskać ją po głowie lub bawić się włosami, powodując przyjemne dreszcze.

Piersi i sutki – to niezwykle wrażliwe miejsca, z uwagi na znajdujące się tam zakończenia nerwowe. Kobiece piersi uwielbiają delikatny dotyk i całowanie. Pieszczenie piersi rozpocznij od delikatnego masowania ich dłońmi, a potem językiem. Rób to kolistymi ruchami wokół sutków, aż poczujesz, że twardnieją. Nie śpiesz się. Powoli zacieśniaj krąg, kończąc na samych sutkach.

Pośladki – zaraz po piersiach, jedna z jakże wrażliwych i podniecających części kobiecego ciała. Im bliżej odbytu, tym pośladki są bardziej unerwione i wrażliwe na dotyk. Wskazane jest wszelkie głaskanie, lizanie, a nawet podgryzanie pośladków. Możesz również spróbować delikatnie pieścić w okolicach odbytu oraz wewnętrzną stronę ud kobiety.

Plecy i brzuch – są również strefa erogenną kobiety. Masaż pleców będzie doskonałym wstępem do dalszych igraszek. Brzuch natomiast najbardziej wrażliwy jest w okolicach pępka oraz w kierunku wzgórka łonowego. Całuj i liż kobiecy brzuch, znacząc drogę do najważniejszej strefy erogennej kobiety, a mianowicie łechtaczki.

Łechtaczka – jak pieścić kobietę i jej łechtaczkę? Tym pieszczotom powinniśmy poświęcić osobny wpis, jest to bowiem niezwykły i bardzo czuły narząd, mocno ukrwiony i unerwiony. Właściwa stymulacja łechtaczki prowadzi do orgazmu. Można ją pieścić palcami lub oralnie.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie