Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

gdzie jest łechtaczka

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Jeśli ktokolwiek podejmuje się tematu kobiety i jakiejkolwiek “instrukcji” postępowania z nimi powinien zacząć od łechtaczki i tego, gdzie jest łechtaczka. Oczywiście może to być seksistowskie, ale kluczem do wiedzy o kobiecie jest wiedza, gdzie jest jej łechtaczka i do czego ona służy.  

Nawet jedna na dziesięć kobiet w Europie nie wie, że posiada łechtaczkę. Tymczasem łechtaczka jest najważniejszym narządem w ciele kobiety, dzięki któremu odczuwa ona rozkosz.

Jednym z najbardziej zaskakujących faktów o łechtaczce, poza tym, gdzie jest łechtaczka, jest to, że jest ona zaskakująco podobna do penisa. Niestety, w przeciwieństwie do penisa, łechtaczka jest dużo bardziej wymagająca. Narządy płciowe pojawiają się już w życiu płodowym na poziomie trzeciego miesiąca ciąży. To wtedy właśnie rozróżnia się płeć dziecka, a podstawą do tego jest wiedza, gdzie jest łechtaczka a gdzie penis i jak one wyglądają.

Przejdźmy jednak do tego jak wygląda dorosła łechtaczka i gdzie jest łechtaczka. Łechtaczka ma trzon z dwoma ciałami jamistymi o długości około 2 cm. Trzon zakończony jest żołędzią średnicy 4 mm, pokrytą napletkiem. Ten opis łechtaczki może nasuwać skojarzenie z męskim penisem i jest to całkiem słuszne, ponieważ łechtaczka jest nazywana przez wiele osób mikropenisem.

To, gdzie jest łechtaczka najlepiej wiedzą Amerykanki. Są one posiadaczkami dużych łechtaczek i bardzo często poddają się zabiegom zmniejszenia łechtaczki. Według oficjalnych danych taką operację przechodzi ponad 100 tys. Amerykanek rocznie.

Najważniejsze pytanie nie jest to, gdzie jest łechtaczka czy gdzie jest penis, ale podstawowe pytanie to, jakie są między nimi różnice. Pierwsza zasadnicza różnica to wielkość. Można zastanawiać się, gdzie jest łechtaczka, bo łatwo ją przeoczyć, ale nie sposób przeoczyć penisa ze względu na jego wielkość. Ponadto wskutek symulacji stymulacji, pieszczot czy podniecenia penis rośnie, a z kolei łechtaczka w czasie podniecenia czy w czasie stosunku kurczy się i jeszcze trudniej określić jest mężczyźnie, gdzie jest łechtaczka. Może być to największy błąd na drodze zaspokojenia kobiety.

Kolejną z różnic między łechtaczką a penisem jest gotowość do działania. Mężczyzna zazwyczaj szybko się podnieca. Wystarczy kilka impulsów, by ciała jamiste wypełniły się krwią. Przy łechtaczce trzeba się napracować. Po pierwsze trzeba w ogóle wiedzieć, gdzie jest łechtaczka a ponadto zazwyczaj potrzebuje około czterech minut stymulacji, by pobudzić ją do działania. Ciekawostką jest również to, że w przeciwieństwie do penisa, łechtaczka nie pełni roli ani oddawania moczu ani prokreacji. Jeśli już wiadomo, gdzie jest łechtaczka, wiadomo też że służy ona przyjemności. Wynika to też z fizjonomii, ponieważ w penisie jest około czterech tysięcy zakończeń nerwowych a w łechtaczce ponad dwa razy więcej.

Chociaż łechtaczka nie jest bardzo skryta, jednak wiele kobiet nie wie, gdzie jest łechtaczka albo wie, ale nie potrafi jej odpowiednio nazwać. Najwięcej kobiet odkrywa łechtaczkę całkiem przypadkiem podczas zabiegów higienicznych. I wtedy odpowiedź na pytanie, gdzie jest łechtaczka staje się dużo prostsza.

Ale do rzeczy, czyli praktyczne wskazówki, gdzie jest łechtaczka i jak ją znaleźć. Łechtaczka znajduje się powyżej wejścia do pochwy w okolicy przedniego połączenia warg sromowych mniejszych i przypomina mały guziczek. Warto, żeby partnerka dała wskazówki partnerowi, gdzie jest łechtaczka, by ten mógł bardziej zaangażować się w dawanie przyjemności, a nie tylko branie.

Skoro wiedza, gdzie jest łechtaczka jest tak ważna i ważne jest to, by się na niej skupić, by kobieta osiągnęła orgazm, pojawia się pytanie, co z klasycznym orgazmem pochwowym. Według seksuologów nieważne jest jaki orgazm osiąga kobieta, ważne, by on po prostu był. Często bez stymulacji łechtaczki trudno osiągnąć orgazm  pochwowy. Warto zauważyć, że jeśli już raz mężczyzna dowie się, gdzie jest łechtaczka, raczej o tym nie zapomni, a szukanie magicznego punkt G zawsze jest zaczynaniem od nowa. Warto więc skupić się na łechtaczce, by sprawić

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie