Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Kwalifikacja, czyli jak znacząco zwiększyć szansę na udany podryw

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Uwodzenie polega na wchodzeniu z dziewczyną w pewnego rodzaju układ emocjonalny. Emocje są niezbędną koniecznością, ponieważ jeżeli nie uda ci się wzbudzić u dziewczyny zainteresowania, możesz skończyć co najwyżej jako jej kolega. I właśnie tak kończą ci mężczyźni, którzy nie wiedzą jak pokazać, że to oni stanowią dla kobiety nagrodę, a nie na odwrót.

Kwalifikacja polega na ocenianiu osoby kwalifikowanej pod kątem pewnych kryteriów. Kryteriów ustalanych przez osobę niezależną, świadomą i asertywną. Przez faceta, który wie czego chce i nie wystarczy mu byle co. Kogoś, kto jest wyzwaniem, a nie stara się tylko zaliczyć na siłę.

Zanim zajmiemy się kwestią tego, co należy robić, napiszę wpierw, czego należy unikać.

Jeżeli podczas spotkania zastanawiasz się co robić, żeby dobrze wypaść przed kobietą, dajesz jej wszystko o co cię prosi bez słowa sprzeciwu i ogólnie jesteś zbyt uległy, to niestety sam pierdolisz sobie sytuację. Postawa uległości doprowadzi jedynie do tego, że ona szybko zwietrzy twoją słabość i wykorzysta ją przeciwko tobie, a wtedy nie czeka cię już nic dobrego. W najlepszym (według niektórych najgorszym) razie zostaniesz pantoflarzem. W innym przypadku możesz po prostu dostać kosza. Najgorsza jest jednak sytuacja, kiedy ona będzie sobie próbowała podbić ego twoim kosztem. Zostaniesz jej przyjacielem, którego rola będzie się ograniczała do wiecznego słuchania jej niekończących się żalów na świat i facetów. Mało przyjemna perspektywa.

Żadnej uległości. Jak nie chce tego robić na twoich warunkach, to trudno.
Żadnego przymilania się.
Żadnego zgadzania się na resztki ze stołu.

Skoro mamy to już wyjaśnione, to pora przejść do konkretów.

Idea kwalifikacji jest prosta. Kwalifikujesz kobietę poprzez mówienie jej, jakie musi posiadać cechy, żebyś się nią zainteresował. Nie traktujesz jej jednocześnie z góry, nie zaniżasz gwałtownie jej wartości, nie negujesz (to element wcześniejszej fazy atrakcji, nie kwalifikacji). Jesteś pewnym siebie facetem, z głęboko zakorzenionym poczuciem własnej wartości. Okazujesz wprost, że nie jesteś pierwszym lepszym i sam oczekujesz tego samego od kobiety. Podchodzisz nie żeby poderwać i zbałamucić, a żeby przekonać się, czy ona nadaje się choćby na dziewczynę na jedną noc. A jeżeli się nie nadaje, albo jest zajęta, to trudno. Silni mężczyźni potrafią łatwo zostawić za sobą przeszłość i skupić się na przyszłości.

Na czym dokładnie możesz się skupić przy kwalifikacji? Na tym, co naprawdę podoba ci się w kobiecie. Mogą to być jej niesamowite piwne oczy. Może to być jej poczucie humoru. Może to być jej specyficzny sposób ubierania, który ci się podoba. Ogólna zasada jest taka, że im mniej oczywista i bardziej szczegółowa jest to cecha, tym lepiej dla ciebie. Bardzo ważne jest też to, żeby unikać za dużo kwalifikacji dotyczących wyglądu. Kobiety lubią mężczyzn, którzy dostrzegają coś więcej niż tylko powierzchowność.

Przykłady kwalifikacji:

– Sprawiasz nieco inne wrażenie niż wszystkie kobiety dookoła. Nie wiem tylko, czy jesteś tutaj najbardziej psotną, czy może najlepszą dziewczyną? Opowiedz mi coś o sobie (potrzeba umiejętności, by dobrze wykorzystać ten tekst, dlatego najlepiej mówić go swobodnym tonem, jakbyś się droczył)

– Wielu ludzi myśli, że wyróżniają się z tłumu. Tworzą wielkie plany, jak zostać milionerami, sportowcami, gwiazdami, ale nigdy ich nie realizują. Przez to mają nudne życia. Czy Ty też zadowolisz się przeciętnością, czy może wolałabyś coś osiągnąć?

– Gdybyś miała wymienić 3 swoje cechy, niezwiązane z wyglądem, to co by to było. (klasyk)

– Zawsze starałem się zawierać znajomości z interesującymi ludźmi. Z takimi, którzy wolą zrobić coś ciekawego ze swoim życiem, zamiast siedzieć przed telewizorem. Ludzie, którzy nie mają w sobie choćby krztyny szaleństwa, są nudni, nieprawdaż?

– Jesteś typem kobiety, która umie się dobrze bawić, czy też może stronisz od przygód i wolisz bezpieczeństwo? Jaka była najbardziej szalona rzecz, jaką w życiu robiłaś? (nie zadawaj tego pytania zbyt szybko)

– Każdy ma coś, dla czego warto żyć. Dla mnie jest to _____ (wstaw pozytywną wartość, najlepiej pasję lub marzenie). A ty? Gdybyś miała wymienić chociaż jedną rzecz, dla której warto żyć, to co by to było? (tego pytania też lepiej nie używać zbyt szybko)

Takie oceniające podejście może ci się z początku wydawać nieznośne dla kobiety. Jeżeli jednak skupisz się na jej prawdziwych i szczegółowych zaletach, osiągniesz naprawdę dobry efekt. Ona pomyśli sobie coś w stylu: „nareszcie normalny facet, a nie jakiś tani podrywacz albo sztucznie miły koleś”. Do tego jest to dla ciebie szansa, żeby móc być sobą przy kobiecie, która ci się podoba. Bez tricków i nienaturalnej sztuczności, tak bardzo obecnych dzisiejszymi czasy w kontaktach damsko-męskich.

Oczywiście część dziewczyn nie da się poderwać, nawet jeśli użyjesz odpowiednich tekstów. Dzieje się tak głównie dlatego, że kwalifikacja działa najlepiej po zdobyciu zainteresowania laski. Jest też całkiem duża grupa dziewczyn, która zleje cię tylko po, by się dowartościować. To nie ma znaczenia. Ty podchodzisz, ty kwalifikujesz, ty zrywasz kontakt. Bo laska jest zbyt chamska, głupia, ma zbyt wielkie ego, nie odpowiada ci. Jeżeli twoje poczucie wewnętrznej wartości jest dostatecznie wysokie, to ostateczna decyzja zawsze będzie należała do ciebie.

Pamiętaj, że kwalifikacja jest jednym z najważniejszych elementów podrywu. Znam kolesi, którzy potrafią uwieść kobietę jedynie przy pomocy kwalifikacji, kilku ciekawych historii i tzw. eskalacji kino. Ta technika jest tak cholernie skuteczna, że sam nie wyobrażam sobie podrywu bez jej wykorzystania.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie