Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Cechy charyzmatycznego lidera

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Podobno świat dzieli się na tych, którzy prowadzą i tych, którzy jedynie podążają. To po której stronie jesteś ty to już twoja prywatna sprawa, ale jeżeli chcesz odnosić sukcesy w kontaktach z płcią piękną to zapomnij o byciu wtopionym w tłum. Silni mężczyźni nie mają problemu z przejęciem pałeczki, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Umiejętność przewodzenia i podejmowania ciężkich decyzji to jedna z najbardziej pożądanych u mężczyzn przez kobiety cech. Laski są generalnie bardziej niezdecydowane od facetów i wcześniej czy później przyjdzie moment próby. To może być drobnostka, jak choćby wybór konkretnego towaru w sklepie czy decyzja, którą drogą najszybciej dojdze się do celu. Sytuacja nie ma znaczenia. Ważne jest tylko to czy potrafisz przewodzić, czy też nie podołasz wyzwaniu.

Jakie cechy powinien mieć lider? Zacznijmy od początku. Na co pierwsze zwraca się uwagę? Bo przecież nie na ilość dobrej karmy i piękno wewnętrzne. Pierwszym wyznacznikiem czyjejś wartości zawsze był i pewnie jeszcze długo będzie wygląd zewnętrzny. Wyobraź sobie typka w czapeczce z daszkiem i airmaxach, będącego szefem wielkiej korporacji.  Wyobraź sobie, że w takim stroju przyjdzie na zebranie rady nadzorczej. Niektórzy słysząc o czymś takim mogliby sobie pomyśleć „wow, ale luzak”, ale jednak większość stwierdziłaby krytycznie, że ktoś tu się zamienił z kozą na mózgi.

Jak idziesz na ważne spotkanie, zakładasz garnitur. Jak wychodzisz na ulicę, unikasz obciachowych ciuchów typu szelki i skarpety z sandałami. Jak idziesz do klubu to wybierasz strój, który podkreśli, że jesteś pewny siebie, wręcz przebojowy. Nie spierdol jedynej szansy jaką masz na zrobienie pierwszego wrażenia poprzez najprostszy możliwy błąd.

Na samym wyglądzie prezencja się jednak nie kończy. Równie ważne są mowa ciała, gestykulacja i umiejętności komunikacyjne.  Obejrzyj sobie filmy z wystąpień czołowych amerykańskich polityków, albo chociaż naszej „elity” z Wiejskiej. Rządzący mają doskonałą mową ciała (co jak co, ale speców od marketingu mają świetnych, inaczej już dawno by polecieli ze stołków). To jedna z tych rzeczy, które trzeba zobaczyć. Gdy jużprzestaniesz słuchać, a zaczniesz się przyglądać, dostrzeżesz z jaką niesamowitą ekspresją politycy potrafią gestami podkreślać swoje wypowiedzi.

Nie można mówić o przewodzeniu bez poruszenia tematu tonu głosu. Jest on doskonałym przekaźnikiem tego, jak w rzeczywistości czuje się nasz rozmówca. Słowa mogą kłamać, głos nigdy. Osoba skrajnie niepewna siebie, wręcz przestraszona, będzie mówiła cienkim głosikiem.  Oczywiście takie zachowanie nie wzbudza zachwytu u kobiet. Wprost przeciwnie, samice bardzo szybko wykryją takiego samca i zaczną nim gardzić. Sympatia dla bohaterów będących skrajnymi mazgajami i nieudacznikami życiowymi występuje tylko w filmach, gdzie szkolny kujon stara się o uwagę najpiękniejszej dziewczyny w szkole i o dziwo często mu się udaje. W rzeczywistości uwagę kobiet zdobywają mężczyźni, których głos nie znosi sprzeciwu. Można go modulować w zależności od sytuacji, ale nigdy nie ma to być głos miałki i niewyraźny, jakby jego właściciel sam chciał, żeby go nie usłyszano.

Podobno tylko 7% konwersacji to słowa, a reszta to suma tonu głosu i mowy ciała. Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Słowa też mają pewną wagę. Jak brzmisz, kiedy podejmujesz cięzkie decyzje – czy robisz to z siłą, czy też słabo? To od ciebie zależy, co będziesz chciał przekazać innym. Czy twoje słowa będą lekkie jak wiatr i równie szybko odlecą w siną dal, czy też nie boisz się rozmawiać o rzeczach trudnych, wykraczających poza sferę codziennych tematów . Sęk w tym, żeby trafiać swoimi mowami od razu do ludzkich serc. Za rok nie będą oni pamiętać dokładnych słów, ale z łatwością przypomną sobie emocje, jakie w nich wzbudziłeś. Zadbaj o to, by były to silne uczucia, a będą dłużej pod twoim wrażeniem.

Jest jedna rzecz, której przy każdym przekazywaniu swoich myśli czy poglądów powinieneś unikać jak ognia. Tą rzeczą jest utrata wiarygodności. Wiarygodność pochodzi z tego, że sposób mówienia pokrywa się z samym przekazem. Ludzie są bardzo wyczuleni na tym punkcie. Najlepiej jest nie tylko pokazywać ciałem wiarę we słasne słowa, ale iść jeszcze o krok dalej. Samo mówienie z przekonaniem sprawdza się na krótką metę. Jeżeli naprawdę chcesz być charyzmatycznym liderem, powinieneś głoszoną przez siebie ideę samemu wcielić w życie. Jak Forrest Gump, kiedy kilkakrotnie obiegł Amerykę. Albo przywódcy sekt, mający nieograniczoną władzę nad swoimi wyznawcami.

Jeżeli zastanawiasz się, czy będziesz w stanie skłonić innych do podążania za tobą, to mam dla ciebie jedną radę. Zdrowa ryba płynie w górę rzeki, a chora już tylko z prądem.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie