Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

12 oznak, że jest tobą zainteresowana

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Pewnie zdarzyło ci się zastanawiać, czy dziewczyna z którą rozmawiasz, jest w ogóle tobą zainteresowana. Kobietom z dużo większą łatwością przychodzi zauważenie kiedy któryś z facetów jest zainteresowany ją lub jedną z jej koleżanek. Nam nie zdarza się to za często. Dlatego bardzo ważne jest, żebyś poznał podstawowe znaki, które zdradzają, że udało ci się zyskać uwagę rozmówczyni. Jedną z najważniejszych zasad uwodzenia jest to, że powinieneś przechodzić przez cały proces fazami. Bez zyskania jej uwagi nie powinieneś próbować przechodzić do dalszych etapów podrywu.

Zanim jednak wymienię te oznaki, powinieneś wpierw zapamiętać kilka wskazówek. Po pierwsze, jeżeli zauważyłeś któryś z niżej podanych znaków zbyt wcześnie może to oznaczać, że sygnał ten był fałszywy. Kobiety często, nieświadomie lub nie, wysyłają takie sygnały, żeby mężczyźni zwrócili na nie uwagę. To bardzo powszechna technika i jeżeli tylko się przypatrzysz, to na pewno sam zauważysz takie sytuacje w swoim otoczeniu. Za najbardziej szczere możesz uważać oznaki zainteresowania, które dziewczyna pokaże w odpowiedzi na twoje skuteczne zagrywki. Niektórzy znawcy tematu doradzają wyczekanie na trzy lub więcej takich oznak przed przejściem do dalszych etapów podrywu. Mistrzostwo osiągniesz, kiedy będziesz w stanie bezbłędnie wyczuć, że jej się podobasz, bez potrzeby liczenia czy innych sposobów.

Najłatwiej jest nauczyć się wyczuwania czyjegoś stosunku do drugiej osoby poprzez obserwację par. Odradzam na początku uczenia się na własnej skórze, bo to trudniejsze. Próbując to zrobić dodałbyś sobie jeszcze jedną czynność, na którą musisz uważać w trakcie uwodzenia, co przełożyłoby się na mniej skuteczny podryw. Dlatego następnym razem kiedy będziesz na mieście, zwróć uwagę jak zachowują się ludzie w parach. Zadawaj sobie w głowie pytania typu „czy ona na niego leci?”, „czy oni są parą?”. Spróbuj zauważać subtelne sygnały, które kierują ukrytą stroną związków. Z czasem będziesz lepszy w ich rozumieniu, aż do momentu, kiedy stanie się to dla ciebie instynktowne.

Oto lista najbardziej powszechnych oznak zainteresowania kobiety swoim rozmówcą. 

1) Wykonuje podobne gesty, co ty. Jest to tzw. rapport. Oznacza on, że dwie rozmawiające ze sobą osoby są zsynchronizowane. Rozmawiający w takim stanie będą mieć wrażenie, że czas upływa wolniej.

2) Otwarta mowa ciała, ręce nie skrzyżowane. Może również przechylać się w twoją stronę.

3) Jej ciało jest skierowane w twoją stroną, nawet jeżeli w pobliżu są inni ludzie. Zwróć uwagę zwłaszcza na stopy – jeżeli są skierowane w twoją stronę, to bardzo dobrze.

4) Utrzymuje kontakt wzrokowy. Może go przerywać patrząc w dół. Wtedy oznacza to, że w pewnym stopniu uznaje dominację mężczyzny.

5) Uśmiecha się w delikatnie zalotny sposób.

6) Dotyka cię, nawet jeżeli jest to nieznaczny dotyk. Rzadko się to zdarza, więc to bardzo wyraźny sygnał.

7) Dba o swój wygląd poprzez sprawdzanie i poprawianie włosów, ułożenie bluzki czy sukienki. Może też przejawiać się np. wizytą w toalecie, gdzie będzie jeszcze raz nakładała szminkę na usta. Dbanie o wygląd zewnętrzny ze względu na jednego konkretnego mężczyznę to bardzo pozytywny sygnał.

8) Przypadkowo ociera się swoim ciałem o twoje. Kobiety są bardziej świadome swojego ciała, dlatego takie ruchy prawie zawsze oznaczają jej świadomą interwencję. Zwłaszcza, jeżeli dzieje się to więcej niż raz.

9) Bawi się słomką albo wykałaczką patrząc się jednocześnie na ciebie.

10) Bawi się swoją biżuterią. Dotyczy to wszelkich ruchów polegających na poprawianiu pierścionków, naszyjników, kolczyków i innych akcesoriów.

11) Pokazuje ci więcej ciała, niż jest to konieczne. Może się to objawiać np. „przypadkowym” opuszczeniem się jednego z ramiączek jej sukienki.

12) Głaszcze swoje ciało, przesuwając ręką lub palcem wzdłuż swoich dłoni, szyi i ramion.

Ta lista byłaby jeszcze dłuższa, ale wymienianie każdego małego sygnału byłoby bez sensu. Na początku możesz być nieco przytłoczony ilością znaków, które potencjalnie może wysyłać ci dziewczyna, ale z czasem przywykniesz. Kobiety mają znacznie większy arsenał trików, które mogą służyć uwodzeniu, niż mężczyźni. Nie oznacza to jednak, że nie można ich przejrzeć. Najważniejsze to nie zapominać o treningu, a z czasem będzie to dla ciebie jak druga natura.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie