Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Mylne ograniczenia czasowe

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Jednym z problemów, z którymi będziesz się musiał zmierzyć przy podejściu do dziewczyny na ulicy, jest brak zaufania ze strony jej lub jej grupy. W takim wypadku mylne ograniczenia czasowe w zaskakująco dużym stopniu pozwalają na zwiększenie prawdopodobieństwa sukcesu. Dzięki nim stworzysz wrażenie, że twoja obecność jest bardziej przypadkowa i mniej wymuszona. Jedyne, czego potrzebujesz do skutecznego wykorzystania mylnych ograniczeń czasowych, jest prosty komentarz w stylu „ugadałem się ze znajomymi i niedługo muszę lecieć”. Świadczyć on będzie o tym, że twoja obecność w tym miejscu będzie tylko tymczasowa. Działa to najlepiej w przypadku grup, choć można jej też używać wobec pojedynczych lasek. Oczywiście, metoda ta będzie skuteczna tylko, jeżeli użyjesz jej w odpowiednim momencie.

Mylne ograniczenia czasowe są skuteczne, gdyż podczas podejścia do grupy, w której znajduje się cel, będziesz się musiał w pierwszej kolejności zmierzyć z nieufnością. Ludzie z grupy zaczną się zastanawiać, czy aby twoja obecność nie zwiastuje mało interesującej lub wręcz nieprzyjemnej rozmowy. Z ich punktu widzenia możesz się okazać dziwakiem, akwizytorem, czy innym świadkiem Jehowy. Może się okazać, że zaczniesz zanudzać i marnować ich drogocenny czas. Jest to jedna z kilku rzeczy, których chyba wszyscy na świecie uniwersalnie nie cierpią. Mylne ograniczenia czasowe pozwolą ludziom z grupy celu się zrelaksować, gdyż nawet w przypadku kiedy cię nie polubią, to wiedzą, że będą cię musieli znosić tylko przez chwilę.

W zasadzie są dwa najlepsze momenty, kiedy powinieneś użyć mylnych ograniczeń czasowych. Pierwszy z nich to sam moment otwarcia rozmowy, np. zamiast powiedzieć (zakładam, że użyłeś otwarcia wykorzystującego opinię) „cześć, chciałbym się spytać Ciebie o opinię na pewien temat, mianowicie…” możesz powiedzieć „hej, za chwilę mam się spotkać ze znajomymi, z którymi się wczoraj spierałem o jedną rzecz, i w związku z tym chciałbym się Ciebie o coś szybko spytać. Czy myślisz, że…”. Wplatając ograniczenie czasowe w rozpoczęcie dialogu z kobietą już na samym początku utwierdzisz ją w przekonaniu, że nie masz złych zamiarów i twoim jedynym celem jest swobodne zagajenie rozmowy. Jeżeli uda ci się dodatkowo wzbudzić w niej zainteresowanie to stworzysz wrażenie, że może warto pogadać z tobą trochę dłużej. To idealna sytuacja, bo wtedy to jej będzie bardziej zależało na rozmowie z tobą. A to już prawie sukces.

Drugi optymalny moment na użycie mylnych ograniczeń czasowych to chwila wkroczenia w przestrzeń grupy. Wyobraź sobie sytuację, w której kilku ludzi, w tym atrakcyjna kobieta, rozmawia na imprezie. Podchodzisz do nich pod wymyślonym pretekstem, zdobywasz ich uwagę i wstępną akceptację. Jeżeli chcesz dalej pozostać w tym towarzystwie, to powinieneś dołączyć do ich kręgu. Nie możesz jednak zrobić tego zbyt swobodnie. I właśnie wtedy najlepiej jest rzucić, niby przypadkiem, tekstem, że niedługo musisz lecieć i chciałbyś ich zapytać o jedną opinię. Opinie działają najlepiej, gdyż ludzie lubią się dzielić swoimi poglądami. Później możliwości są już nieograniczone. Z doświadczenia wiem, że często zwykłe opowiedzenie dowcipu na początku znajomości pozwala na zdobycie sympatii grupy.

Z reguły używa się tylko jednego mylnego ograniczenia czasowego na jedno podejście. Nie ma sensu kilka razy powtarzać, że nie ma się dużo czasu, bo wtedy całe to wyrażenia straci sens. Myśl o ograniczeniach czasowych jak o wisience, która wieńczy smakowicie wyglądający tort. Zacznij ich używać, a zdziwisz się, jak ten jeden bardzo prosty trik zwiększy twoje szansę na sukces.

 

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie